Çözüm süreci pkk nın toparlanma sürecidir aksini düşünenler?

kscanlar pkk geçmiştede çoğu kez tükenme aşamasına geldiğinde ateşkes ilan etmiştir. şuanda pkk silah tasisi eleman temini eğitim gibi toparlanma gereçlerini yerine getiriyor. asker operasyon yapmadığı için rahat kamplaşma asker aperosyon yoluna mayın döşeme kaçakçılık uyşturucu sevkiyatını rahatça yapmakta. muhtemelen kıştan sonra ilk baharda kürdistan kurulmasını ve öcalanın sertbestliğini bahane ederek isyan başlatıcak. aksini düşünen varmı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kültür bölümüne açmanı kınıyorum. "Diğer" kısmında olmalıydı ...

Düğmesine basılmıştır askerlik boşuna kısaltılmadı. Birşey olacağını sanmıyorum.

Ayrıca ordudaki çürük elmalarda ayıklanmaya başlandı. Pis işler çürük elmaların pay alarak izin verilmektedir. Bu ranttın kaybı bazılarını rahatsız edecektir.

0|0
    0|0
    • askerliğin kısaltılmasıyla terörün ne alakası olduğunu açıklarmısın

• sen hiçbirşey bilmiyorsun bişeyler bildiğini sanıyosun. sen bu kafayla gidersen hiç kimseyle anlaşamassın

• Senin şu iddalı sözünü bozuk plak gibi tekrarlamandan rahatsız oluyorum " sen hiçbirşey bilmiyorsun"

Psikolojik sorunların var galiba, askerliğin kötü mü geçti ne ? Yanlış yerdesin . Ben sana askeri belgelerden bahsediyorum. Kafamda kaldığı kadarıyla ve sen sonra işi sözde en baştan beri Subay Astsubay lar olarak ele alıp çark ettin. İlköğretim çocuğu bile bilir uzman asker vatani görevini yapanlara uçak kullandırmazlar tank kullandırmazlar gelişmiş sofistike silahlar kullandırmazlar. Demogoji!

Kızlar Ne Diyor 1

• Dedigin çok dogru 1 milyonu geçik türk askerimizle 2 bin 3 bin kişi olan pkk dan tırsıyoruz.

1|0
    0|1
    • tırsan hükümet asker değil. çünkü güneydoğu oyları lazım

Erkekler Ne Diyor 4

• bu filmi biz daha öncede gördük sonu youtube a düşen seçimlere kadar terör olaylarını durdurun sözleriyle pkk ile yapılan seçim pazarlığı olarak ortaya çıkmıştı bunun adı oslo görüşmeleriydi..

2.yarı çözüm süreci olarak ortaya çıkıyor buda sırf seçimlere kadar böyle sürecek sırf oy almak için ellerinden geleni yapacaklar

sonuç olarak ;

hiç bir şey çıkmayacak

0|0
    0|0
  • Onların derdi Genel Af. Af çıkarttırıp öcalanın serbest kalmasını istiyolar

0|0
    0|0
    • onu rüyalarında görürler. hükümet izin verse bile biz izin vermeyiz

• bu gidişle olacak bence. hükümet korkuyo resmen onlardan

• Toparlanma değil istediklerini yaptırma süreci.

0|0
    0|0
  • Arkadaş terörün dibi kazındı terör kendi içinde parçalandı bu çok açık saçma sapan şeyler düşünmeyin

0|0
    0|0
    • neye dayanarak kazındı diyosun merak ettim. pkk hiç olmadığı kadar güçlüğ şuanda hem şehir yapılanmada hem dağ kadrosunda

Yükleniyor...