Şimdiarkadaslar konuçok muhim sakın salaksalak yazmayın

merhaba herkesıyıdır umarım :) sımdıanlatmaya baslıyorum yardımcı olanlara mınnet duyarım :D

firstly benımyazlık arkadasım vardı dort sene oncesınde tabıı ama ben okadar buyuk bı aptalım kı yazın numarasınıbuldum yanı tesadufen twıtterına baktımnosunu yazmıs bende aldım eglenmek ıcın aradık bı gece arkadaslarla konusması sardı valla cok ıyıydı muhabbetı sadece adımı yanlıs soyledm anlattıgımher sey dogruydu ve bana senı sevıyorum bılededı sadece sesını bıle sevebılırımgormedıgım senın dedı bende asıkoldum ama sonra 20 gun konustuk her gece 3 saat hep gızlıden aradımben bunu. sonra ben ben oldugumu soyledım benden umıt bekleme dedı bende kesınlıkle rahatsız etmem senı dedım 3 ay oldu ıste bu olalı ama tutamıyorum kendımı galıba mesaj atıcam cok ozledımmuhabbetını falan ne bıleyım sesını anlatısını ne der kı bana mesaj atsam bı yardımedınsızne dusunurdunuz lutfen ne dusunurdunuz ne ısterdınz ben cok fena kandırılmıs oldugumu hıssederdımamaemın degılım o da cok alıstı bana off onerılerınızı beklıyorumama cok ozledım. (bosluk tusum bozuk gıbı kusura bakmayın)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Finally sen onu arama.

0|0
    0|0
    • bende oyle dusunmustum.onu yazdıgımı farketmemisimpardon :D

Erkekler Ne Diyor 3

• salaksın 2 kere daha deyim 2 olsun salaksın salaksın adam kapağı oturtmuş bu hala açma derdinde salaksın sen 4 etti ya la...

0|0
    0|0
  • Ara ara bişey olmaz biz yapsak sapık falan oluruzda kız arayınca bişey olmaz...

0|1
    0|0
  • Ya herro ya merro at gitsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...