Hayatınızda ''İşte buraya kadar'' dediğinizde elinizden tutan oldu mu?

Kalbinizin ve kendinizin yeni bir ayrılıktan sonra kendinden umutsuzluğa kapıldığı, ''işte bu benim sonum'' deyip hayatınızı monotonlaştırmaya sürükleyen, yaşadığınız hiçbir andan zevk almayıp sadece o hala atlatamadığınız ayrılığın acısını içinizde taşırken, kendi kendinize bu kadar acının yettiğini pes etmeniz gerektiğini söylerken hiç birisi elinizden tutup gözlerinizin içine bakıp bu kadar acı yeter deyip sizi o sıcacık kalbine alıp kucakladı mı?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• evet. ve o kişi hayatımda

0|1
    0|0
    • Ne mutlu sana umarım hep hayatında kalır ve o gülen suratını hiçbir zaman üzgün göstermez kendine

• inşallah çok teşekkür ederim amin.

hepimizin hayatında elimizi tutan birisi hep olur inşallah

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet oldu tabiki. Allah onlardan razı olsun, ne diyelim. ;)

0|0
    0|0
  • Öyle bir insan var mı ki?

0|1
    0|0
    • Teknik açıdan bakarsak evet var fakat bazıları doğru yönden bakmadıkları için o tür kişiler hep içimizde kaybolup giderler ve biz erkekler hep dediğiniz odunsu kişiliğe bürünmeye başlarız.

• Erkekleri her zaman odunsu yapan biz değiliz.

• Odunsu yapan sizsiniz demedim. İnsanın o duygusal kişiliğini bazı etkenler yüzünden kendi içinde kaybettiğinden bahsettim sadece.

• Evet mevlam tutuyor

0|0
    0|0
  • Evet Annem herseyim canim can kurtaranim

1|1
    0|0
    • ne güzel dedin ben beş para etmez bir kız için ailemede kızmıştım hay benimde allah belamı versin halbuki herşeyin doğrusu onlarda çıkarsız karşılıksız sevgi onlarda

• Allah belani vermesin ama ailenle arabi düzeltmelisin.hayat bazen cok acimasiz

• anam babam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• devir çıkar devri olmuş beya zengin olan parası olan daha çok seviliyor insanlar doyumsuz bırakın kimseyi muhtaç olmadan yaşamayı daha fazlasını istiyolar o nedenle bu söylediklerin filimlerde kaldı gibi ama tabi mutlaka numunelik insanlarda varda yani iyi insanlar onların sana denk gelmesi süper lotonun sana çıkması gibi bişey oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...