Bir dil olarak kibir ve bir taş olarak sabır, tatlılardan kadın, kadınlardan da kadayıf

link

şşş...

bir insan, insanlar içinde herhangi bir insan olduğunu unutmamak gerek ve hatta selamlar marques. nasılsınız efendim? bugün, biraz önce size hak verdim. içimdeki değişimi görüyorsunuz. biliyorum siz, bir garip adam ve william blake beni yakından izliyorsunuz. rimbaud'ya selamı borç bilir, aynı kaçaklıkla cevap verdiği için bir kolunun kesilmesini dilerim. bugün efendim, dilim "sadece"yi kavradı. bugün sadece demek pek bir güzel. bugün bir değişim toprağın üzerinde yeşerdi. bugün kış bitti. hep olan ufak şeyler. her bahar bir kere gelir yalnız. her bahar ölür ve başka bahar doğar.

bugün efendim, aynı tarafta değiliz. bugün kimse lunaparka gitmemiş, bugün kimse... kimse bugün efendim biz değil. hayaller gerçekten güzel bugün. siz! hiçbiriniz, artık o kadar siz değilsiniz. müjdemi isterim! onlarda artık onlar değil. bugün yıllar süren savaş, barışa yakınsadı kendini, on yedilik delikanlılar değiliz bugün ve bugün silahlarımızı kuşanmayacağız, kazananın ya da kaybedenin öneminin olmadığı barış günü bugün ve şölenler yok efendim. boynum kıldan ince değil, aksine... kendimi demirci gibi hissediyorum bugün.

"rahatım o sıralar, gözlerim cavcaklı. çok tehlikeliyim, gözlerime bakacak delikanlı bulamıyorum."

artık ne diyeceğimi biliyorum. "tamam" sadece.

soru:

şu sıra en çok kullandığınız kelime?

soru 2:

lunaparka en son ne zaman gittiniz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Anahtarı olmayan çok güzel altın bir kutu. İçi gözükmüyor, ilgilendirmiyor kimseyi. Ama görüntüsünün hoşluğundan ve ışıltısından faydalanıyorlar. Kilitli kutu olmaktan ziyade birde güzel bir dekor yani. Hoş.

Şu sıralar değil her zaman kullanırım; "BENCE".

Lunaparkları sevememiş bir çocuğum ben :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• cevap 1 - Bilmiyorum

cevap 2 - Mayıs ayında

0|0
    0|0
  • cevap1:hayırlısı be gülüm

cevap2:6 ay kadar oldu

0|0
    0|0