Gelin beyin fırtınası yapalım sizce kilolu veya zayıf olmak genetik midir?

Bence kesinlikle ikisi de genetiktir,

örneğin Norveçli arkadaşım.

Bu arkadaşın annesi ve babası hem uzun hem zayıftır Kız da annesine çok benzer ve o da uzun -zayıftır.

Benim gibi Türk olan arkadaşımın boyu 160 ya var ya yoktur.

Basenler almış başını gidiyor. Annesine dikkat ettim o da aynen böyle .

Beni zaten sormayın, birinci örnekteki kız yani Norveçli olan, gözümün önünde her gün hamburgerleri götürüyor gram bile almıyor. Spor da yapmıyor .

İkinci örnekteki kız ise çok az yemek yiyip spor yapmasına rağmen hala zayıflayamadı.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• genetik olarak sadece şişmanlığa veya zayıflığa yatkınlığınız olur. kilo almak veya kilo vermek her zaman kişinin elindedir. vücudun çok basit bir çalışma prensibi vardır bu konuyla ilgili. vücudunuza yaktığından fazlasını verirseniz, bir köşede saklar. eksik verirseniz, var olanı kullanır. genetik olarak bazılarının vücudu yağ depolama konusunda fazla tembel, bazılarının ki de fazla heveslidir. olay bundan ibaret.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• birazda mutfak meselesi dünyada kaç mutfak türk mutfağı gibi şurda sırf poğça börek tarififi istesek sabahı yaparız.

0|0
    0|0
  • Genetikmi degilmi bilemem. Babam 1.60 boyunda annemde 1.58 falan 4 kardesiz en kisamiz 1.75 boyunda. Kilo konusunda genetik olabiliri :D ayni kilodayiz hemen hemen

0|0
    0|0
  • Kilo da nerdeyse bütün vücut özellikleri gibi genetiktir. İskandinav genleriyle Türk genlerini karşılaştırmak bile başlı başına bir hata olur.

0|0
    0|0
  • sen sen ol ikinci, örnekte kii kız olma

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim gibi düşünüyorsun.

0|0
    0|0
  • Şöyle bir şey var.Zayıf ya da kilolu olması genetik değil.Ama aldığında nereden kilo aldığı genetik olabilir.Mesela kimi göbekten kimi basenden vs alır.Aile öyle olur.Boy da genetiktir ama kilo değil.Annesi kilolu ama kendi zayıf çok kişi var.Tam tersi de.

0|0
    0|0
  • Çoğunluklla öyle bencede.

0|0
    0|0
  • Bende hamburgerleri gotururum iatedigimi yerim ama kilo almam bencede genetik bir durum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...