Arkadaşlarının yanında sevgilim asker arkadaşıymışım gibi davranıyor :D

sevgilim normalde çok rahat bir insandır yanındakinden hiç utanmadan herşeyi yapar ama konu bana gelince arkadaşlarının yanında bana yakın davranmaya utanıyor normalde başbaşayken çok rahat çok yakın davranıyor ama yanımızda 3. bir şahıs varsa bana yaklaşmaya konuşmaya utanıyor yani utanıyormuş ev arkadaşı bu konuda utangaç olduğunu söyledi. sanki sevgili değilde asker arkadaşıyız gibi hissediyorum :D o bana bu şekilde davranınca ben de ona yakın davranmaya çekiniyorum ne yapoalıyım nasıl yapmalıyım daha ılışkşmiz yeni başladı acaba onunda ettikisi varmıdır

Güncellemeler:
ya zaten ben çok çok yakın olalım demiyorum her konuda da rahat davranıyor çoguzaman hacı,oglum falan diyor açıkcası ben de öyle konuşuyorum agız alışkanlığı :D bazen agzından güzel bir söz çıkınca o bile şaşırıyor. dediğim gibi yanımızda kimse yokken sevgili oldugumuzu hissediyorum ama biri varsa elimi bile tutmuyor yolda yuruken mesela koluna girmeye çekiniyorum .s

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• yanınızda başkaları varken geriliyodur. sana yanlış bir şey söylemekten, etraftakilerin yanlış düşünmesinden çekiniyodur. kötü bir huy değil aslında ama pek de güzel olduğu söylenemez. önemsiyor seni.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• buna takma sakın kafayı hacı falan sewgılılere cok kullanılan bı laf :) sahsen bende cok kullanıom bunda bısey arama

1|0
    0|0
  • bu senın elınde onu beklemeden sen yakınlasma goster utangaclıgı yavas yavas kaybolur cogu erkek utangactır zten ama bı acılırsa dua edersın utangac halıne donmesıne bırak ole kalsın

1|0
    0|0
  • arkadaslarını kacırmak istemiyordur

1|0
    0|0
  • sende onunla tertip diye konuş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• utanıyor demişsin. insan asker arkadaşının yanında utanmaz ki :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...