Neden Bu Kadar Açsın Ligtv ?

Maçları izlemek için para veriyorsun, adamlar reklam yüzünden maç öncesi ve sonrası görüntüleri kesiyorlar, maç oynanırken ekranı bölüyorlar. Dün akşamki maçta Ergin Ataman'ın röportajını dahi canlı vermeyip daha sonra tekrarını yayınladılar. Ligtv'nin neden bu kadar paragöz olduğunu açıklayacak biri var mı? Utanmasalar maçları yarıda kesip 5 dk reklam verecekler..

Güncellemeler:
öncelikle güncelleme için özür dilerim.

demek istediğim şey bu; link pozisyonun tekrarında topun olduğu kısmı reklamla kapatmak dünyanın neresinde görülmüş?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Evde keşke LİG TV'm olsaydı da reklamları izleseydim yeter ki olsaydı ama

0|1
    0|0
    • ingiltere premier lig'i aldılar, beko basketbol ligini aldılar, spor toto süper lig zaten onlarda.. sadece maç değil güzel programları da var kabul ediyorum iyi bir yayın kuruluşu ama reklamları baydı gerçekten.. televizyonu sadece ligtv izlemek için açıyorum, bir de film izlemek için.. gülü seven dikenine katlanır derler ya vazgeçemiyorum işte :)

• bak aklıma geldi şimdi.. link bu sitede galatasaray maçlarını veriyorlar. hem lig hem avrupa. d-smartın yayınladığı ş.ligi maçlarını buradan izliyorum :) donma falan olmuyor sadece yayın 1 dakika kadar geç geliyor.. twitter'da bu hesabı takip et, maçtan önce sitenin şifresini veriyor link

• Çok teşekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 1

• maçı kesip reklam verecekler neredeyse

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Akarken etrafa damlamasın diye

0|1
    0|0
Yükleniyor...