Bana normal gelen başkasına yanlış geliyor.

Bana çok normal olan bir şey bir başkası için çok yanlış oluyor ve bunları ben anlayamıyorum. Örneğin geçen gün iki arkadaşım küçük bir nedenden küsmüşler yani darılmışlar kız serviste anlattı sonra ben daha yakın olduğum o arkadaşıma noldu neden küstğnüz barışın gibisinden bir şeyler söyledim yani amacım iyilik yapmaktı. Bugün servisteki kız gelmiş bana şöyle böyle bizim aramıza girmeye mi çalışıyorsun sormayacaksın bidaha gibisinden bana atar yaptı, başıma böyle şeyler bir kaç kere daha oldu her seferimde de amacım iyilikti ama hep yanlış anlaşıldım sizce neden olur :/

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Örnek verip konuyu anlatsan, herkes ona göre mantık kurardı.

0|0
    0|0
    • Örnek verdim zaten gözükmüyormu ?

Bana çok normal olan bir şey bir başkası için çok yanlış oluyor ve bunları ben anlayamıyorum. Örneğin geçen gün iki arkadaşım küçük bir nedenden küsmüşler yani darılmışlar kız serviste anlattı sonra ben daha yakın olduğum o arkadaşıma noldu neden küstğnüz barışın gibisinden bir şeyler söyledim yani amacım iyilik yapmaktı. Bugün servisteki kız gelmiş bana şöyle böyle bizim aramıza girmeye mi çalışıyorsun sormayacaksın bidaha gibisinden bana atar yaptı, başıma

• ...başıma böyle şeyler bir kaç kere daha oldu her seferimde de amacım iyilikti ama hep yanlış anlaşıldım sizce neden olur :/

• Meraklı görmüşlerdir karışma anlamında olabilir, sana normal gelebilir ama bazısı rahatsız olur bu durumdan.sen de böyle birşey olsa belki anlatmak istemeyebilirsin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Konuyu tam olarak bilmediğim için emin olarak yazmıyorum ama belki suçu kendinde aramayışındandır. Ama gerçekten iyi niyetli bir davranışsa seninki, insanların fesatlıkları neden senin suçun olsun ki..

0|0
    0|0
  • konu nedir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...