Kızlar sizi de arıyorlar mı?

sağlık ocağı evli mıyım değil miyim ve son adet tarihimi soruyor. aklına estikçe. daha önce özelde gebelik testi yaptırdım. o özeldeki bilgilerim sağlık ocağına da gitmiş midir ? o yüzden mi arıyor ? böyle bir şey yaptırmayanları da arıyorlar mı acaba? biliyorsanız cevap verin lütfen

evli değilim.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• oha vay hayvan herifler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sağlık ocağından olduklarına eminmisin ?

0|0
    0|0
  • hanımefendıı boylee bişey mumkun degıl sakın dıkkate almayınızz arayanları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer gebelik testi pozitif ise bağlı olduğunuz sağlık ocağına aile hekimine bildiriliyor ve aile hekimi gebeliğin takibi için arayabiliyor eve gelebiliyor..Bunu yapmak zorundalar bir nevi. Negatif ise de kayıt oluyor ama arayıp gelmiyorlar diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • negatif çıktı . ıkı sene onceki bır olay. bugün aradılar tekrardan. ailem öğrenebilir mi diye telaş yaptım

• Hayır öğrenemezler.Zaten eve gelmeleri için pozitif olmalıydı,arama kısmına gelince size ulaşamazlarsa evi vs ordaki bilgilerden arıyorlar..Hem negatif çıkmış bir sorun yok..Sizden başka kimseyi aramazlar.

• çok tesekkurler rahatlattınız beni.

• Devlet hastanesi, özel hastanesi ve sağlık ocağında yaptırdığın gebelik testleri direkt olarak geblize işleniyor. Hamileyseniz eve kadar gelip ziyaret bile edebiliyorlar.

0|0
    0|0
    • negatif çıktı . ıkı sene onceki bır olay. bugün aradılar tekrardan. ailem öğrenebilir mi diye telaş yaptım

Yükleniyor...