Nasıl bir duygu yaşarsınız o an ve ne hissedersiniz?

Toplaşın kızlar soru size geliyor ;D

Evet kızlar şimdi düşünün bir sabah uyanıyosunuz karşınızda büyük bir paket var bunu açtığınızda içinde büyük bir ayı var ve kollarının arasında kalpli bir kutu bu kutunun içindede çeşit çeşit çikolatalar ve güzel aşk notları var :) ve bu sevdiğiniz insandan geliyor tabiki. Nasıl bir duygu yaşarsınız o an ve ne hissedersiniz? Benim için çok önemlidir vericeğiniz cevaplar şimdiden teşekkürler :)

Güncellemeler:
Bu arada söylim eğer yorumlarınız olumlu olursa böyle birşeyi gerçekleştiricem genelde kızların düşünceleri aynı olur çünkü :D

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• bana kalpli kutu ve içi aşk notlarıyla dolu çikolatalar felan vardı geldi öyle ama ayı yoktu :( neyse çok sevinirdim sarılıp öperdim hatta gece ayıyla uyurdum yatıp heheheh :D çok romantikkkkkkkk :D

0|0
    0|0
    • Peki sen o an ne hissettin öğrenebilir miyim sakıncası yoksa? Notları felan okuduğunda yani :)

• Ben teşekkür ederim böyle bir fikri paylastıgın için :D

• Rica ederim her zaman :D

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende buna yakın bir şeyler düşünüyordum ama ayı değil benim hediyem, not olayını çok iyi düşündüğümü sanıyordum ama yorumlara bakarsak not yazmayacağım sanırım :/

0|0
    0|0
    • valla bende en çok notlar etkiler diye düşünüyodumda yanılmışım :)

• İyi oldu bunu öğrendiğimiz gerçi her kız aynı düşünmez ama %90 lık kısım sevmiyor riske girmeye hiç gerek yok :)

• çikolata yerken aşk notunun ne işi var aga :D :D çlkolata varken gözü onları görmez zaten :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...