Arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz? Çok kararsız kaldım bu konuda.

Şmdi özet geçmeye çalışacağım elimden geldiğince. Lise sonum. Lise1 de sınıf arkadaşımdı. Lise2 de teklif etti. Yalnızlığın vermiş olduğu bir şeyle kabul ettim. 3 gün mü ne sürdü bilmiyorum. Çünkü sevemedim. Lise3 te tekrar konuştu benimle dayanamıyorum falan vs. 2-3 gün kadar sabahları yarım saat kadar konuştuk. Ve tekrar olmayacağını söyledim. Ki suçluyum biliyorum umut verdim. Bu sene son sınıfız. Bugün 3 arkadaşım geldi beni seven çocukla aynı yurtta kalıyolar. Konuştular falan 1 ders boyunca benle. Seni çok seviyor şöyle böyle vırt zırt. Biraz emrivaki yaptılar. Bende yarın onunla konuşurum ben dedim söz verdim hatta. Ben ne yapayım ya? Bir şey hissediyormuyum bilmiyorum ama. Sevemiyorum sanırım. Ama çocuk çoook iyi biri, çalışkan,zeki ve sevgisnden tamamen eminim beni sevdiğinden yani. Ne yapmalıyım? Yarın ne demeliyim? Hiçbir şey bilmiyorum. Emin değilim.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• akısına bırak. birseye mecbur olmadığını bil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sewmıosan bence umudu kes daha fazla umut verme senı sewdıgınden emın oldugun gun ıcınde bıseyler baslarsa ona karsı o zaman solersın guzel sozler lakınşu anıcın sewmıosan umut verırsen asalık duruma dusersın cunku karsındakınıde her zaman dusunmen gerektıgını unutma

0|0
    0|0
  • Sen de hayır diyemiyo musun nedir ? Nefret ederim umut verip tribe giren kız tipinden.

0|0
    0|0
  • Kendine öncelikle bununla yapabilir miyim diye sormalısın sakın düşünmeden karar verme.

0|0
    0|0
  • eğer sevmiyorsan sakın çıkma çünkü birşey olur ayrılırsınız ozaman sende oda çok acı çekersiniz

0|0
    0|0
  • bir şans tanı ona ... mutlu olmaya bak .. belki seni mutlu eder birazda sen yardımcı ol seven insanı bulmak çokta kolay değil ... ama hiçbişey hissetmiyorsan kendini zorlamaya gerek yok hiç başlama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...