Arkadaşlar bu llorente'ye nasıl önlem alınır sizce?

Arkadaşlar bu llorente'ye nasıl önlem alınır sizce?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Juventus´un forvetlerine top taşıyacak en önemli ismi Pirlo bugün yok bu bizim için bir avantaj Loriente hava toplarında çok etkili bir isim ama tek başına maç kazandıracak bir oyuncuda değil beni Loriente değil Tevez korkutuyor çünkü Tevez çok daha hareketli ve bire birde daha iyi bir isim

0|0
    0|0
    • Ama kanatlar iyi bir orta llorente çok rahat vurabilir diye düşünüyorum.Onu tek karşılayabilen drogba boyu uzun iyi çıkıyor kafaya.Bence tevezden daha tehlikeli.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir Drogba değil boşuna pivot-santrafor diyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Llorente tam bir bitirici forvet yapılması gereken Juve'ye orta yaptırmamak yapılan ortaları da Llorente ile buluşturmamak.Bunun için görev önce beklere sonra stoperlere düşüyor.G.Saray bu maçı kazanmak istiyorsa defans kurgusunu iyi düzenlemesi gerekiyor

0|0
    0|0
    • Işte sorunda orda adamın hayvan gibi boyu var hemde kafaya ii çıkıyor.Bizim takımda o fiziğe yakın drogba var.Oda her zaman savunmada olamaz.Orta gelmemeside zor en kötü ölü top gelir.Allah stoperlere yardım etsin.

• İlorente,tevez ikilisini durduramaz vasat ötesi gs defansı,sakın ilk maç demeyin adamlar tek kale oynadı gs yine her zamanki balıyla maçı kazandı,gsnin golleri bile pozisyon değilki pozisyonu yoktu maçta.

0|0
    0|2
    • Ulan ilk defa bir yorumuna katılıyorum.Ama takım gibi oynarsak zorlarız.

• gene balla kazandık iyimi :D hahaha

• LLorente yi geeeçççç :D

Tevez diye bir isim var :d

Vidal

Pogba

Marchisio

bunlarıda düşünün bence

0|0
    0|0
  • llorente pivot santrafor, istediği topları alamazsa hiçbir işe yaramaz, ama alırsa da affetmez. kısacası topu onunla buluşturmamak lazım. pirlo'nun olmayışı şans ama yine de çok kaliteli pasörler var orta sahada.

0|0
    0|0
  • Topuklarina sıkılarak onlenebilir aslnda

1|0
    0|1
  • Bence sen maç öncesi birazcık oyalarsan önlem alınmış olur :D

0|0
    0|0
  • salın ustune pıtbullu bısey yapamaz

0|0
    0|0
  • adam adama :) muhabbet izle