Kapat

Aranızda evli olanlar var mı?

Evli olanlara bir kaç sorum olacaktı

1) Mantık evliliğimi oldu aşk evliliğimi ?

2) Aşk evliliği ise hani evlenince gerçek yüzünü görürsün o zaman anlaşamasın olaylarını gerçekten yaşadınız mı ?

3)mantık evliliği ise mutlu olabildiniz mi sevebildiniz mi ?

4)Evlendiğinize pişman mısınız ?

5)Aklım olsaydı biraz daha geç evlenirdim evlilik denen şey hiç acelesi yokmuş gereği yokmuş dediğiniz anlar oluyor mu ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle öyle bir soru sormuşunki elimden gelse ayın yılın deyil yüzyılın en iyi sorusu seçerdim.dedikten sonra gelelim cevabıma malesef evliyim aşk mantık karışımımıdır ne halttır tam anlamadan yapılan bir evlilik bakın arkadaşlar bırakın aşkıda mantığıda benim acizane önerim tam olgunlaşmadan sağlıklı düşüncelere sahip olmadan EVLENMEYİNNNNNNNNNNN.

1|0
    0|0
    • aslında uzun gibi görünen ama çok kısa olan hayatınızı mutlu keyifli zevklimi geçirmek istiyorsunuz iki kararınız çok isabetli olmalı birincisi işiniz ikincisi eşiniz bu iki sorunu isabetli kararlarla tercihlerinizi yaptı iseniz öle bir hayat sürersinizki ne madiyatla ölçülür nede başka bir şeyle değeri

• valla bu konuda size sabahlara kadar anlatırım ama sizin anlayacağınızı zannetmiyorum yaşayacaksın ha sadece şunu söleyebilirim ne mantık nede aşk evliliği çokta uzun soluklu olmuyor

• anladım yaşamadan bilemiyeceğiz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• 1. Görücü usulü tanışma ile başlayan mantıklı bir aşk evliliği yaptık.

2. Ortada kandırmaca olmadığı için evlenme sonrasında farklı bir kişilik ile çıkmadık birbirimizin karşısına.

3. Ben bu sorunun kategorisinde olduğumu düşünmüyorum ama mutlu oldum. Evlendiğimde zaten seviyordum ve aşıktım.

4. Evlendiğim için asla pişman olmadım.

5. Şimdiki aklım olsaydı daha erken evlenirdim (ancak aynı kişi ile olmak şartıyla)

1|0
    0|0
  • evet çok ama çok pişmanım,evlendiğime değil bunu doğru insanla yapamadığıma,onunda benimde 14 yılımız heba oldu,2 yıl önce ayrıldık ama bu kötü tecrübeyi ikimizde hep taşıyacağız...

0|0
    0|0
    • severek mi evlenmiştiniz ?

• rica ederim..

• bu arkadaşa geçmiş olsun denmez gözünaydın denir mutlu olmadığı evliliğini bitirme cesaretini göstermişler birde bizler gibi devam ettirmek zorunda olanlar var işte işin en boktan tarafında olanlar bizleriz.

• bırıncı soruyu cevaplıyım bekarım ama aşk evliliği isterim..

0|0
    0|0
  • evde değilim inş nasip olur beklemedeyim :====)

0|0
    0|0
  • mantık evliliği yaptım

0|0
    0|0
  • aşk. her zaman bana gerçek yüzünü gösterdi. mutluyum.

1|0
    0|0
    • darısı bana inşallah o zaman :)

• haddimi aşıyorsam özür dilerim mutluyum dedinizde kaç yıllık evlisiniz çocuk varmı bunlara bir cevap verin

• aşkla mantık bir arada bir evliliğim var.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...