Amino asit hapları çiğnenmeli mi yutulmalı mı ?

Biraz önce gaspari amino max 8000 amino asit tableti aldım.amino asitler çiğnenmelidir,yutulmamalıdır diye bir yazı okudum beni bilgilendirirmisiniz bu konuda ve 4 antreman önce 4 antremandan sonra alacağım,off günlerde almam gerekirmi .

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın çiğneme direk olarak yut Midendeki asit onu zaten eritir.Yutmanın bir zararı olmaz hatta bazı haplarda çiğneyerek yutmak beyin kanamasına bile yol açabilir.Dinlenme günlerindede Aminoasit hapı kullanmanı tavsiye etmem cünkü kasların dinlenmeyede ihtiyacı var fakat normal kullandığın dozdan dahada az kullanabilirsin 4 Atıyosan 2 tane atabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çiğnemen daha mantıklı çünkü aminoasitin sindirimi mide de başlıyor ince bağırsakta devam ediyor fiziksel sindirime yardım etmiş olursun emilimi artırmış olursun

0|0
    0|0
  • İstediğin gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çiğnediğinde ağzında garıp bı tad bırakır kucuk parçalara bol yut gıtsın. çıgnemenın bır faydası yok. bol su ıc gun ıcerısınde kullandıgında kı bobreklere zarar vemesın arada bırada ıcılebılır bobrek çalıştırsın dıye

0|0
    0|0
  • Bunda bir ayrım yok. Fakat creatini toz olarak yutmanın daha faydalı olduğunu biliyorum. Off günlerde vücudunu dinlendir. Aminoları, brokoli, lahana, karnıbahar, meyve ve sebzeden almaya çalış..

0|0
    0|0
  • çiğnesende yutsanda midene inecek tadı kötüyse hiç çiğnemeden yut gitsin

0|0
    0|2
  • onu yutarak bitir bir dahakini ampul olarak al bayağı fark ediyor

0|0
    0|0
  • yutarak kullan şifa olsun

0|0
    0|0
  • Amino asit tabletleri genelde büyük olur. Ortadan ikiye böl ve yut.

0|0
    0|0
Yükleniyor...