Eski sevgilinizle görüşürmüsünüz?

aradan 1-2-3 sene geçtikten sonra aklınıza esip arkadaşça hal hatır sorarmısınız? birisi size sorsa ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
biraz daha detaylı cevap verseniz keşke. evet hayır nedir yahu :S

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• eskiden olsa sorarm derdm...tabi bu yapmadan önceydi...kafa karisiklkdan baska bir ise yaramyor bana kalrsa...telefonlasdkdan sonra cok fazla eski günleri düsündm..ve hata olmicani bildigim halde tekrar olabilrmi diye düsündüm...

birisinin bunu yapmasina zaten izin vermem...bana ulasmak genel olarak zordr..telefon nummaralarmi genelde cok yakn bir zamanda degisdirirm...facede eski sevgilim bitanesi engelli diyerleride ekleyemez...diyer mesajlar klasörünede zaten bakmam...ve genelkle iliskilerimi bidaha geri dönmeyecek seklde sona erdiririm...cok kötü yapm var itiraf ediyorum cok bedua almsmdr..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır

.

0|0
    0|0
  • hayatımda kimse yoksa tabikide sorarım. sonuçta o insanlada bir şeyler paylaşmışım zamanında niye olmasın ki. düşman değiliz ya.

0|0
    0|0
  • asla görüşmem ne halleri varsa görsünler

0|0
    0|0
  • Şu an hayatimda başkasi olduğu için geçmiş benim için bitti kimseyle görüşmem

0|0
    0|0
  • sorarım çünküü merak edrimm

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • ilk ben soramam ama kendisi eğer sorarsa kötü bir şey düşünmem konuşurum, tabiki çok olaylı bir şekilde ayrılmadıysak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ya sonucta bir gecmisiniz var bunu inkar etmek imkansiz degilmi? yolda karsilasirsin ya da bir ortamda hal hatir sormanin ne zarari var..

Medeni olmak icap eder.

0|0
    0|0
  • Dünle beraber Gitti cancağızım Ne kadar söz varsa Düne ait Şimdi yeni şeyler Söylemek lazım..eski eskide kalır...ne selam veririm ne alırım madem seviyordu gitmeyecekti..

0|0
    0|0
  • yok sormam..neme lazım psikoya bağlamıştır..

0|0
    0|0
  • Evet sorarım halada soruyorum,

0|0
    0|0
  • Ben sormam da birisi bana sorsaydı eğer gayet normal bir şekilde cevap verirdim.

0|0
    0|0
  • Nasıl ayrıldığıma bağlı ama selam veririm... En nihayetinde benden uzak Allah'ına yakın olsun..

0|0
    0|0
  • hal hatır sormam sorarsada yanlış anlamam sonuçta iyi bir şekilde ayrıldıysak sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • görüşürüm tabikide :D

0|0
    0|0
  • hayır gorusmem

gorusmek ısteseydım ztn eskilerde kalmazdı

0|0
    0|0
  • eskisi yok

0|0
    0|0