Bugün ki Galatasaray-Juventus maçı skoru sizce ne olur?

Bugün ki Galatasaray-Juventus maçı skoru sizce ne olur?

Güncellemeler:
kar yağmasaydı kesin yenerdik:)

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• cincon 2-1 alıcak

1 karton sigarasına girdim

0|0
    1|2
  • juventus maçı sonrası

Ahmet çakar: muslera diye bir kalecin var italyada oynamış. şaibeli diyorum tırnak içinde acayip goller yiyor sen uyuyorsun biiir. eboue yine kendini yerlere atıyor adamı uyarmıyorsun 2. gol geliyor bu ikiii. Gökhan zan taç atarken sakatlanıyor demekki adam mental sakat bu üüüç. sabrinin geri pasını muslera doksandan çıkartmasa olacakları düşünemiyorum dööört.

Toroğlu: burak hadi atsana kendini yerlere! cart sarı kartı çıkartıyor di mi hakem. kimse bana hikaye anlatmasın! Galatasaray kendini bitirmiştir.

sinan engin: lucescu galatasaraya hayırlı olsun?!?

rok: elimde belgeler var! juventus-cemaat ilişkisi var belgeli. o yüzden Galatasaray yenildi. hepsi chpnin suçu!

şaka bir yana galatasaraya başarılar.

0|0
    0|0
  • umarım hayırlısı olur

0|1
    0|0
  • Vurur geçeriz EN BÜYÜK BİZİZ !

0|1
    1|0
  • juve 1 tane sıkıştırır araya gs daha açamaz defansı 0-1 juve alır golüde muhtemelen vidal atar

0|0
    0|0
    • Şampiyonlar ligi seviyesinde olmaz diyosun

• o dediğine bende katılıyorum hatta Pirlonun oynamaması için dua edecem yalan konuşmaya gerek yok link şu pası atan bir adam oynamasın :) ama Galatasaray çok kolay teslim olmaz gibi geliyor bana bugün

• gsnin son şansı tabi kolay teslim olmaz. pirlo için diyecek bişey yok kelimeler kifayetsiz :)

• bence gaassaray 1-0 alır maçı...

0|1
    0|0
Yükleniyor...