Uefa Avrupa Ligimi yoksa Şampiyonlar ligimi?Hangisi Galatasaray için daha Cazip?

Galatasarayımız inşallah galip gelir ben Drogba ve Sneijder´in bu maça vuracağını düşünüyorum bence bugün kazanacağız sizce bugün Şampiyonlar liginde yolumuza devammı ederiz yoksa UEFA Kupasına gider orada başarılımı olururz?Birde Şampiyonlar ligimi yoksa Uefamı daha cazip?

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonlar liginde oynamak tabikide bizim için daha cazip ama ben bugünkü futbolculardan skordan daha çok aslanlar gibi bir futbol ortaya koymasını bekliyorum,yenilse bile alkışlanan bir takım görmeyi umuyorum inşallah bu maçı kazanır şampiyonlar liginde yolumuza devam ederiz ama Uefada devam edersekte üzülmem unutmayalımki her bir son yeni bir başlangıçtır Uefa kupasını 2. kez Türkiyeye getirebiliriz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Şampiyonlar ligi daha cazip.Umarım dediğin gibi olur tur atlarız yenerek.

0|0
    0|0
  • büyük düşünmek lazım , eger şampiyonlar liginde devam edersek devre arası takviyeleriyle daha saglam bir takım olup geçen seneki yaptıklaırmızı yapabilirz.

0|0
    0|0
  • şampiyonlar ligi daha cazip alma almak cok cok zor bayern real barca dortmund gibi takımlar varken ama gsnin uefa kupasını alabilmesi hiç de kolay olmaz

0|0
    0|0
  • turu atlarsak şampiyonlar liginde çeyrek finali görme olasılığımız çok yüksek objektif bir spor sever olarak çeyrek finalden ilerisine gidemeyiz diye düşünüyorum ama uefa kupasında çok fena şeyler yapabilirz takım oturuyor yavaş yavaş mancini oyuncular ısınıyor birbirlerine haa ama benim fikrimi sorarsanız devlerin meydanı ŞAMPİYONLAR LİGİ olsun derim orada çeyrek final oynamak uefa kupasını almak demek.şaka maka bugün ki maçta kim eufaya giderse fena şeyler yapar :)

0|0
    0|0
  • uefa daha iyidir bence galatasaray için rakipleri daha zayıf olur en azından...şampi liginde bir bayern münih gelirse 9-10 tane atar galatasaraya...şamp liginin ilk çift rakamlı skoru olur...bence çıkmasalar daha iyi

0|0
    0|0
  • elinizde hangisi kalırsa kendinizi öyle kandırıcaksınız..

elenirseniz 'lige yükleniriz daha iyi oldu' sözü çok duyulur

0|0
    0|0
  • Doğruyu konuşmak gerekiyorsa Şampiyonlar ligine Galatasaray yakışmıyor

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar Ligi ilk 16>Avrupa Ligi Yarı Finali ayrıca şöyle bir söz var ne yapayım Fenerbahçenin bile yarı final oynadığı kupayı.

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligi.

0|0
    0|0
  • bence uefada finale kadar gidebiliriz

0|0
    0|0
  • Gecen sene avrupa ligiydi final bile oynardi bu sene bir sey pdiyememm

0|0
    0|0
  • Türkiye kupası

0|0
    0|2
  • uefaa

0|0
    0|0
  • Manchester United - Paris - Bayern Munih - Chelsea - Arsenal - Atletico Madrid - Barcelona

muhtemel rakipler bunlar hiçbirini eliyemeyiz biz en mantıklısı uefa

0|0
    0|0
  • uefada 2 3 maç alma şansı var ama gruptan çıkarsa fena çakarlar cincona :D

0|0
    0|0
  • İlerleme açısından avrupa ligi, kariyer ve para açısından tabiki şamp. ligi

0|0
    0|0
  • ŞL tabi ki de daha cazip çünkü AL'nin tadını aldık ŞL'sw çeyrek final de olsa ŞL her zaman için GS için daha caziptir

0|0
    0|0
  • Avrupa Ligi başarı Şampiyonlar Ligi para getirir

0|0
    0|0
  • şampiyonlar ligi daha cazip tabi ki ama uefa'ya gidersek torino'ya kadar yolu var. %51 uefa tercihim.

0|0
    0|0
  • kupayı almaksa hedef uefa daha mantıklı orda çok ilerleyebiliriz ama bu yıl futbolumuzu göz önüne alırsak gruptan çıksak bile 2. turda pek şansımız yok ama yinede bu akşam kazanıcağımıza yürekten inanıyorum

0|0
    0|0
  • uefa cazip der şimdi gsliler çünkü biliyorlar eleneceklerini.

0|0
    0|0
    • Fener gibi elenmez en azından

• Ya nasıl bir tık altıdır merak ediyorum Ronaldo ve Balenin değerleri neredeyse Arsenalin tüm kadrosuna bedel ayrıca o yedek kadro Arsenalden daha iyi takım zaten

• arsenalin kadro değeri 380 milyon euro nasıl ronaldo ile balenin değeri arsenalla eşit? arsenalin ortasaha ve hücum hattını sana yazayım ,arteta,wilshere,mesut,cazorla,ramsey,giroud bu kadro bak bakalım çok kötü bir kadro mu =)

• grubu geçip para koyalım cebimize o yeter

0|0
    0|1
  • Avrupa liginde devam edin

0|0
    0|0
  • gs için şampiyonlar gibi ama bence uefa ligi gs için daha iyi

0|0
    0|0
  • inter toto kupası en iyisi

0|0
    0|0
  • Valla bugün inşallah yenecez takımıma çooook güveniyorum ama şampiyonlar liginde bayern münich real madrid barcelona bu 3'ü hariç manchester city dahil hepsiyle kapışırz ama uefa ligi daha cazip gibi.En azından kupayı alırız ve favoriyiz orada.

0|0
    0|0
  • ikiside cazip değil 5 maçta 4 puan toplayabilen bir takımın avrupada işi yok

0|1
    0|1
    • Neyse sen artık bugün hangi diziyi seyredeceksin onu düşün

• yoo maçı seyredicem koyu bir juventus taraftarıyım

Kızlar Ne Diyor 3

• Bize ikisi de yakışır ama CL çok daha büyük daha önemli takımların yer aldığı bir lig o yüzden bize en yakışanı bu olur Gökhan Zan'ın da dediği gibi biz bir Avrupa takımıyız

0|0
    0|0
  • Tabiki şampiyonlar ligi cazip

0|0
    0|0
  • şampiyonlar ligi daha iyi yerimiz ora olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...