Evinizde yangın çıksa o an nasıl bir tepki verirsiniz ?

YAngın anında ne tepki verirsiniz arkadaşlar ? soğuk kanlımısınız yoksa panik bir insan mısınız ? Ağlamaya mı başlarsınız naparsınız ?

• Ağlamaya başlarım
    A seç
  • Çığlık atarım elim ayağım titrer
    B seç
  • Panik olurum hiç bişi yapamam saf safbakar kalırım
    C seç
  • Soğuk kanlıyım panik yapmam çözüm üretmeye çalışırım
    D seç
  • Diğer (Belirtiniz )
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2131

En İyi Erkek Görüşü

• bunu yaşadım ve sonrasında kendimi bir düşündüm inanamadım psikopat bir katil kadar soğuk kanlı olduğumu farkettim.önce evdekileri çıkardım sonra sigortaları kapadım ateşin olduğu bölgeyi söndürdüm.nasıl bu denli rahat ve soğuk kanlı davrandım bilmiyorum gerçi hayatta çok şeye takılmam ve panik yapmam ama bir çok şeyde bu kadar sakin olmamda çokmu doğru acaba.

1|0
    0|1
    • bende şaşırdım kendime deli cesareti bu ama cesur biri mutlaka olmalı. BEnde ağlamaya başlasam ev komple yanacaktı en azından az hasarlka atlattık

• bazen olaylar insanların kendinde farketmedikleri ruh haline büründürüyor.

• genelde de soğuk kanlıyımdır meslek icabı bu ruh hali oluştu sanıyorum ama bu tip olaylar farklı . Haklısın superwomen oldum bir anda :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 30

• yok bişey yapmam söndürmeye çalışanlarada kızarım..herşeyi sigortaladım uhahuauh..ev araba cüzdanım kartlarıma kadar sigortalı..

0|0
    0|0
  • Yorumlara baktigim kadari ile cok gecmis olsun yangin evin neresinde cikti ? Bizde yasadik babamin elleride sondurmeye calisirken yanmisti.uykudan uyandim bagirtilara bir kostum yaniyoz kova kova su doldurmak icin muslugu actim hic bise giymeden merdivenlerden kostuuumm arabadan yangin tupunu aldim cok ise yaradi tam sondu biz cikarken bir daha alisti su ile sondurduk itfaiye sonradan geldi vsvs Allah kimsenin basina vermesin cok zor oluyo

1|0
    0|1
  • cep telefonuna sarılır hemen 110 u ararım o sırada eger dogalgazlı ıse ev dısardan vanayı kapatırım yangın tüpüyle ufak müdahelede bulurunum ama söndürecem diye ugrasmam çünkü yangın öyle kolay alt edecegımiz bisey degıldır

0|0
    0|1
  • önce kasayı sonra canımı kurtarırım.

1|0
    0|1
  • Panik yapmadan, yangın büyümeden, söndürürüm.

0|0
    0|0
  • sakin kalmak gibi bir seçeneğiniz olmayacaki, ağlamaya da fırsat bulamayacaksınız. sevdiğiniz insanların güvenliği için deliye dönüp bağırarak onları apartmandan, bulunduğunuz yerden çıkarmaya çalışacaksınız.

not: evet başıma geldi.

1|0
    0|1
  • yok arkadas allah korusun.

1|0
    0|1
  • Sigara yakar izlerdim.

3|0
    0|1
  • facede bir durum paylaşırım şöle alevler içinde foto çektirip başlık atarım bide YANIYORUM ULANNN die sonrada itfaiyeyi ararım.. :D:D:D

1|0
    0|1
  • Hay mk güzelim ev gitti derim :) ama benim arkadaşlar görse espriyi patlatır hemen yanıyosun fuattt abiiii :)

1|0
    0|1
  • B: Çığlık atarım elim ayağım titrer

0|0
    0|0
  • ufak bir yangınsa battaniye yardımı ile söndürürüm biraz daha büyükse evin kapısını açıp apartman boslugunda olan yangın tüpünü alır ve müdahale ederim.

0|0
    0|1
  • Tepkisiz kalırım, olacağı varmış diyerekten kendimi alevlerin arasına atıp sıcağın tadını çıkarırım, hele de hava bugünkü gibi soğuksa off tadından yenmez :D

1|0
    0|1
  • oturur bir cigara yakarım :O :D

1|0
    0|0
  • Heyecandan napıcağımı şaşırır , ferre açarım.Alışkanlık bunlar hemen bırakılmıyo

0|2
    0|0
  • Bende bir nebzede olsa panik atak var bağırır çığırır ilk camdan atlardım herhalde :)

0|1
    0|0
  • İtfaiyeye tweet atarım :D

0|0
    0|0
  • yangın var yangın var yetişin dostlar ben tutuşuyorum şarkısını söylerdim :=))))))))))))))))

1|0
    0|1

1|0
    0|1
  • söndürebileceğim türdense söndürmeye çalışır ve söndürürüm yangın büyükse evdekileri ve kendimi kurtarmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 21

• yemek yaparken tenceredeki yağ birden yandı

Çok panik oldum . İlkdefa öyle birşey yaşamıştım :D

Evimizde yangın tüpü olmadığı halde odalarda yangın tüpü arıyordum.

O kadar panik olmuştum ki yanan kızgın yağın üzerine su dökmüştüm.

Allah kimsenin başına vermesin :D

0|0
    0|0
  • Gülmeye başlarım...Cidden gülerim sinirden...Sonra,ağzımı burnumu ıslak kalın bir bezle kapatırım,elektrikleri keserim.İtfaiyeyi aradıktan sonra tabii.Evdekileri kontrol ederek çıkışımızı sağlarım.

0|0
    0|0
  • b dedim ama o ana bağlı biraz da

0|0
    0|0
  • link olmadigina göre bilemem ne desem yalan olur belki kacarim derim orda duser bayilirimda :D sanirim harlem shake yaparim

0|0
    0|0
  • Çığlık çığlığa kalırım

0|1
    0|0
  • Annne ev yanıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr. :D

0|0
    0|0
  • Ciglik atarim neyapicami bilemem kendimi disariyada atamamki korkudan aglarim sadece bol bol dua ederin

0|0
    0|0
  • Çıktı zaten, damacanaya su doldurdum falan. Bütün bina farkında olduğu için kolay söndürdük. Bu konularda çok soğukkanlıyım zaten hiç heyecan yapmadım.

0|0
    0|0
  • panik yapmam çözüm üretmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • ''Nooooluyor lan?'' derim

0|0
    0|0
  • çözüm üretirim hemen çığlık atmak yerine

0|0
    0|0
  • Maalesef soğuk kanlı değilim, panik olur ağlar ve oracıkta kalp krizinden ölebilirim.

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Yangın vaaaar,yangııın vaaar.Halil Sezai'ye bağlarım sanırım :)

0|0
    0|0
  • Ağlamam da çığlık atarım

0|0
    0|0
  • Normalde çok panik biriyim ama kaza deprem yangın gibi olaylarda birden soğukkanlı oluyorum

0|0
    0|0
  • Soğuk kanlıyım panik yapmam çözüm üretmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Allah muhafaza düşünmesi bile korkunç.. annem engelli, bir sürü kedim var can pazarı olur

0|0
    0|0
  • ailem yoksa o an hewen dsarya atarm kendmi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...