Futbolcu olmanın sırrı nedir sizce?

Çevreme bakıyorum o kadar yetenekli adam var ama hepsinin asıl mesleği farklı farklı futbolu hobi olarak oynuyorlar ama bizim prof. diye adlandırdığımız adamlardan kat kat iyi oynuyorlar . ama gel gör ki o kadar yeteneksiz adamlar Şu an süper ligde hatta 3 büyüklerde bile futbol oynuyor dünyanın parasını kazanıyorlar. sizce bu işin sırrı ney niye yani bu böyle oluyor

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Genç yaşta bir altyapıya girmek ve sürekli çalışmak(Hobi olanlar bunlara yönelseydi çok farklı olurdu.)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Burak Yılmazâ gönderme yapıyorsun büyük ihtimal ama emin ol arkadaşların profesyonel futbolcuların yarısı bile değildir öyle olsa senin dediğin gibi iyi yerlerde görürdük sporun içine bence baya bir girin böyle izlemeyle yazıp çizmeyle kim yetenekli kim yeteneksiz anlaşılmıyor

0|0
    0|0
    • Son 2 yilda 70 80 den fazla gol atmis bir adami elestirecek gonderme yapacak kadar aptal degilim. Burak yilmaz topcumu diyenlerdende degilim buragi severi ayrica fsnatikte bir galatasarayliyim. Yalniz sen olayi yanlis anlamissin bahsettigm o degil

• Yetenekleri ve yeteneklerinin geliştirilmesi

0|0
    0|0
  • topa hakim olmak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu işin sırrı uzman olunmayan alanda konuşulmaması gerektiği. Türkiye'de herkes futbolcu, herkes ilahiyatçı ve herkes siyasetçi. Futbolcular için o kadar zor ki, çünkü milyonlar var onlar hakkında bilip bilmeden ya da bildiğini zannederek yorum yapan. Kusura bakmayın fakat hiçbir takım üst düzey yöneticisi olsun, antrenörü vs. olsun o futbolcu başarılı olmasaydı ya da ondan daha iyisi olsaydı ona o kadar ücret ödemezdi. Tabi ki yetenekliler vardır kuşkusuz fakat sahada olanları da küçük görmemek lazım diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • çükü o beğenmediğin adamlar okadar iyi oynuyorlar ki sen bunu farkedemiyorsun.. senin o çook iyi dediklerin var ya ptt 1 lig takımının yedeğiyle 10 dakka kapışamaz bile..

0|0
    0|0
    • git bir amatör maç izle farketmez git birde 2.lig ya da 3.lig maçı izle. inan bana arada hiçbir fark yok. ben kimseyi kötülemiyorum demek istediğim elinden tutan birileri olmazsa bu işler olmuyor.

• hiç gerçek bir spor kulübünde spor yaptın mı kardeş? mesela ben çocukluktan itibaren gençlik yıllarımda oynadım. hemde iyi de oynadım. her gün akşam 6 da antreman başlar 10 a 11 e kadar. bir pazarın tatil. yaz tatili 15 gün. sabah 8-12 akşam 17-22 aralıksız antreman. bir pazar günlerin boş maç olmazsa. yaşın kaç? 15 - 16. sonra yaşın 17 oluca artık yol ayrımı gelir. ya okul ya spor.. bunun aksi dünyada olmaz.. ikisi aynı anda olmaz.. ben iyiydim ama ne alex olurdum ne Kobe Braynt ne tiger woods

• yaptığım için sordum bu soruyu . hayallerime ulaşamadığım için sordum zaten. kendimi övmüyorum ama isim vermicem o kadar kazma adamın nerelerde olduğu gördükçe çıldırdığım için sordum.

• mala bağlamak

0|0
    0|1
  • senin o prof dediklerin anca halı sahada oynar o topu. profesyonel kulüpte top oynamak kolay mı lan.

0|0
    0|0
    • ben kimseyi övmüyorum ya da kötülemiyorum. sadece şuan prof. futbolcu olanlardan çok daha yeteneklileririn ülkemiizde olduğunu söylüyorum. git bir amatör izle bir de 2.lig ya da 3.lig maçı izle. amatörde o kadar yetenekli adamlar var ki göze batıyorlar. ve ben bu ligler arasında hiçbir fark göremiyorum. sorduğum nokta niye onlar dünya kadar para kazanıyorken amatördekier karın tokluğuna oynuyor. cevap da belli aslında ellerinden tutan birilerinin olması

• İşin sırrını boş ver de. Sürekli top sektir ve koş. Sürekli top oyna. Tekniğin geliştikçe Barcelona bile transfer eder seni.. Son olarak işin sırrı pes etmeden savaşmakta..

0|0
    0|1
  • iyi top oynamak bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...