Sevdiğiniz kişi başkasını severse siler misiniz onu?

Yıllarımı verdim, kendimden çok sevdim. Sevemedi beni arkadaş kaldık hep. Ama mutluydum böylede. Başkasını sevmesinden iyiydi. Ama şimdi başkasını seviyormuş. İçim içime sığmıyor, içiyorum, ağlıyorum. Saçma geliyor değil mi? seni sevmeyen biri için mi bunlar diye alay ediyorsunuz? Seviyorum işte seviyorum atamıyorum acı çekiyorum o çok sevdiğim artık başkasını seviyor. Alkol teselli vermiyor. Bu kadaryla bile hala onu düşünüp ağlıyorum peki ya etkisi geçince alkolün? O zaman ne olacak bu halimle bile dayanamazken ayıldığımda nasıl dayanacağım? Çok kötüyüm çok ne olacak şimdi sileyim mi facebooktan telefondan bitmeli mi artık?

• Sil gitsin artık
    81% (59)81% (44)81% (103)Oy Ver
  • Silme izle
    19% (14)19% (10)19% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yeterli cevap gelmedi günün sorusu yapacağım. Buarada dün gece sabaha doğru arkadaşım getirdi eve. Banyoya zor gittim kustum buz gibi fayansta uyudum. Serildim öylece yere ağlaya ağlaya. İşede gitmiyorum okulada morelim çok kötü. Çıkamıyorum bu işin içinden. Aklıma geliyor hatırlar silemiyorum ben onu...

İçtenlikle yardım eden herkeze teşekkür ederim :(
Akıtmışım tüm pisliği ve olaydan birgün sora yeniden doğdum. Bitti ona dair hisler. Ne sevgi var ne nefret tuhaf ama 22 gündür zerre aklımda değil. Mutluyum ve yeni aşklar :)

0|0
49|30

En İyi Erkek Görüşü

• Tepkin yanlış değil, Kesinlikle alay konusu da değil. Ancak egoistlik yapıyorsun, bencillik yapıyorsun. Sen onu gerçekten sevmiyorsun.

Sevmek çok farklı bir duygudur. Sen şimdi isyanlardasın dimi, acı çekiyorsun dimi. Peki aynı şekilde seni yıllardır deli gibi seven, her karşılaştığınızda bir umutla gözlerinin içine bakan , ama senin hiç dark etmediğin kıza ne oldu?

Bencillik yapıyorsun diyorum çünkü sen onu gerçekten seviyor olsaydın, onun mutluluğunu isterdin.

İnsanlara her şey yapabilirsin 2 şey hariç:

Onlar istemedikten sonra Beyinlerine ve Gönüllerine hakim olamazsın.

Yapman gereken tek şey var :

- Durumu kabüllenip onun mutluluğunu isterken, iyi ve güvenilir bir dost olarak kalmak.

Zamanın ne getireceği hiççççç belli olmaz ;-))))

Öutlu seneler dilerimmm

3|1
    1|0
    • bu cevap sana neden cazip geldi çünki mesaj sana onu un ut demiyor hala bir umut veriyor oysaki hala kabullenemiyorsun onun senin olmadıgını zaman hiç bir zaman o nu sana vermicek kızım boşuna hayallere kapılıp umutlanma daha çok üzülecekisn sakın arkadaş kalma ama başkasını sevmeyi dene ona sevgilçim var de onunla dertleş sevgilin hakkınd ao zaman soğurusn

Kızlar Ne Diyor 49

• Bence akışına bırakmalısın. Onun gibi ne niceleri gelip geçecek.. Şimdi takma , booşver desem bile anlamsız kalacak. Zaten desemde demesemde her türlü kafana takacaksın. Onun için düşünmemeye çalış sürekli bir şeylerle uğraş. Önce bir kafanı toparla. Öyle gece gündüz içmekle olmaz. O keyfini sürecek sen kendini perişan edeceksin öylemi ? Olmaz öyle şey.! kalk toparlan silkelen bir kendine gel! O madem baskasını seviyor sende umursamayacaksın , en azından dışarıya öyleymişsin gibi yansıtacaksın. Aciz olduğunu hissederse bu kaarşı tarafın dahada çok hoşuna gidecek ve seni üzmek için elinden geleni yapacak. Buna da izin vermemelisin.

1|1
    1|0
  • degmez . abartmayin sunu. ondan daha sevgi dolusu gelir. sans ver kendine

0|2
    1|0
  • Allah yardımcınız olsun. Lütfen bu kadar üzmeyin kendinizi. Kader- nasip.. o istemiyorsa sizin yapabileceğiniz çok fazla bir şey yok kardeşim.

0|2
    1|0
  • selam canım bence hiç senin olmamış biri için bu acın yersiz benim sevdiğim kişi bana seni seviyorum dedi bir daha görmedim uzun hikaye bu ama şunu söylyim ben şöyle deidm o mutlu olup gülerken ben neden ağlıyım nedne kendime eziyet ediyim değermi bir başkası için kendimi üzmeye akıllı insna kendine değil başkasına acı cektirir .O yüzden bu canı sna Allah verdi sadece onu dşün ve ona yönel o zaman mutlu olursun içtiğin alkol için gunahı sen alcaksın sonra çok pişman olcaksın benim tavsiyem bu Allahu tealayı düşün ve ona yönel o sana yardım eder Rabbim her kulunun yanındadır.Benim tavsiyem bu yinede kendini en iyi senbilrisn

1|2
    1|0
  • bence yoluna bak

0|1
    1|0
  • silerim nihayetinde karşılık alamadığım sevgiyi bir ömür kalbimde taşıyacak kadar büyük aşık değilim..

0|1
    1|0
  • Canım, ben de o kadar cok sevmiştim ki birini kendimden çok canımdan cok bana yalanlar söylediğini en iyi arkadasımla iş cevirdiğini ben onu evde bilirken benim en yakın arkadasımla gezip tozdugunu ve daha neler neler ögrendim. ölmek istedim ağladım cok agladım bir seneden fazla zaman gecti şimdi ona karsı ufacık bir his kalmadı instagramda sevgilisiyle resimlerini görüyorum üzülmüyorum. kesinlikle mutlu olmaktan vazgecme kendini üzmek yerine seni üzenleri hayatından cıkar seni mutlu eden şeylere yönel bunlar tecrübeler, hayatına birini alırken daha dikkatli ve mantıklı ol yasımız daha cok genç ve emin ol cok mutlu olup bu zamanları hatırlamayacagın güzel şeyler yasayacaksın

0|1
    0|0
  • sen ne olursa olsun sil tabi gelicek ama geri döndüğünde onu unutmus ol ki yaptığı hatanın bedelini kat kat ceksn :)

1|1
    1|0
  • sil hayatından da, faceinden de, telefonundan da. Benzerini yaşıyorum. Sen onsuz nefes alamam sanıyorsun, ölümüne seviyorsun o seni ortalık malları ile, belki tırnağın olamayacak or... larla aldatıyor. İçim yanıyor, yazmazsam, ağlamazsam kafayı yiyecem. Sen de içine atma. Elinden geliyorsa sen de onun canını acıt.Ama onun seviyesine düşmeden. Acıt ki anlasın, kapak olsun

0|1
    1|0
  • ya silmekten baska caren mı var. sileceksin yeter artık acı cektıgın. biliyorum sil deyince silinmiyor ama böyle yasadıkca silemezsin onu. toparla kendını, gez , kafanı dagıt ,oldukca yalnız kalma.. deger mı hıc acı cekmene sen onu severken o gıtmıs baskasını sevmıs. karsılıgı olmayan bır askın yuku neden sende ? toparlamaya çalıs kendını zor ama yaparsın sen bunu yapacaksın. hayat devam edıyor . hayatı bırakma ..

0|1
    1|0
  • başımada geldi çok çok sevdim ama olmadı olmadı işte ne yaptıysam olmadı hayatım alt üst oldu bambaşka ir insan oldum çıktım hiç ağlamayan ben her gün ağladım erkeklere düşman oldum tam 2 yıl sonra onu aradım buldum konuştuk bana dönmek istedi 2 yılda onu unutmuşum ama farkında değilmişim şimdi birlikteyiz eskese gibi değilim günde yarım saat bile konuşmuyoruz umrumdada değil oda sana dönecektir belki ama şimdi uzak dur ondan

0|1
    1|0
  • Bir şey soracağım?

Bu nereye kadar böyle devam edebilir ki?

Bir şey olsaydı şimdiye kadar olurdu zaten,zorlama kendini

Sil gitsin

0|2
    2|0
    • Benim olmasa bile başkası olmayınca mutluydum. Ama kaçınılmaz bir gerçek var bir gün birini sevecekti ve seviyor artık. Çok kötü birşey bu dayanamıyorum. Silemiyorum onu yok sayamıyorum :(

• Kendine gel lan. Sevgi yetmiyor işte her zaman.

• daha neyi beklıyorsun pisi pisine kendını onun için mahvedip yok olmayı mı? düşünür müsün o bunu hakediyo mu değer mi ona

0|1
    1|0
  • silerim ve arkasindan bir bedua okurum insallah baktigin her yerde beni gorursun gitigin her oruspunun yaninda yne beni gorusn serefsiz pislik adi :(

basima geldigi icin cok kotu oldum simdi :(((((((((((

1|1
    1|0
  • silme izle yine mutsuz olup dönecek arkadaş olarak senin yanına yanlız ayıktın mı onu merak ediyorum şu an etkisi geçmiştir alkolün şimdi ne hissediyorsun eminim herşeyi boşvereceksin sabahın şerri akşamın hayrından iyidir

0|1
    1|0
    • Ayiktım şu an sağlıklı düşünüyorum ama hala inanamıyorum. Başkası olmamalıydı ya. Silemiyorum facebook telefondan. Onu yok sayamıyorum :(

• Sil .

1|2
    1|0
  • yaklaşık aynı şeyleri yaşıyorum seni çok iyi anlıyorum arkadaşım insan içinden atamıyor. eğer hayatından birşey eksilirse yerine birşey koyarsın ama herşey eksilirse hiçbir şey koyamazsın yerine. işte lanet olsun ki onlar bizim herşeyimiz olmuş :(

0|1
    1|0
  • Evet bitirmelisin bence kendini daha fazla üzme bence sanada yazık unut onu yeni aşklara yelken açmaya bak ya da yanlız mutlu olmayı duşun ..

0|1
    1|0
  • Büyük ihtimal kaybetme durumum olmazdı. Tüm kozlarımı kullanırdım. Ama insanız, olamayabilir. O zaman da hayatıma kaldığım yerden devam ederim. Yani saplantılı bir şekilde bir erkek için hayatımı mı mahvedeyim? 3 günlük hayatı hem de.

0|1
    1|0
  • çok üzülürüm ama silerim

0|1
    1|0
  • senı haketmedıgını dusunuyorsan sıl kafaneden

0|1
    1|0
  • Seviyorsam severim ama onu Onsuz severim

1|1
    1|0
  • ,Elden ne gelir ki başka birini seviyorsa için için yansamda sesimi çıkaramam mutluluklar dileyemem bile ama mutlu olsun isterim .

Ama silerimm

0|1
    1|0
  • oyle sılmekle olmaz zaman var daha beklıceksın onu ne kadar az gorsen muhabbetı ne kadar acılırsa o kadar ıyı ama kalbnden sılmek aylar ıster bazen yıllar

0|1
    1|0
  • kıskançlığımdan kudurup ocağını yıkarım evine ateş salarım.

0|1
    0|0
    • Neyi kıskandın? :)

• o kıskançlığı iyi bilirim anlarım seni... ama sana daha etkileyici bişi söylim mi; umursama... salla gitsin, ne hali varsa görsün... :)

• Sevmeye devam edersen daha kötü olur silmelisin.

0|1
    1|0
  • Sil gitsin artık

0|1
    1|0
  • Silerim asla da arkamı dönüp bakmam ...

1|1
    1|0
  • bu kadar yıpratma kendini

benzer seyleri bende yasadım

suan onu unutmaya calısma daha taze bir olay yeni ögrenmissin baskasını sevdigini

onada kızamıyorsun tabi zorla sevemez ya seni ama kendinede kızma

sonucta ask bu yani senin elinde olan bişey degil

kendini rahatlat biraz

zamanla gececek falan demiyorum

zamanla gecmiyor ama zamanla hafifliyor

birazcık zamana bırak oldugu gibi devam et

sonra bakarsın caresine.

0|0
    1|0
  • kendine acı vryn bnce byle yaparak knedenı maffedrsn onu dgl güçlü olmalısın...

0|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 29

• Facebook'tan sil. Cep telefonundan sil. Telefon rehberinden sil. Günlüğünden sil. Sonra alkol ve sigarayı bırak. Güzel bir banyo yap. Sonra yatağa uzan. Uyandığın zaman onu hayatından komple sileceğini kendine kesin olarak karar al. Sonra uyu. Uyandığın zaman asla onu düşünme. Çık dışarı gez. Yolda giden yeni kadınları seyret. Gez, eğlen, dolaş, keyfine bak. Hayat çok uzun. Önünde daha yol var.

1|1
    1|0
  • Yapacak bir şey şu anlık yok sen arkadaş kalarak zaten hatanı yapmışsın. Zaman geçiyor hem de su gibi senin olayın da bunun kanıtı.

Hiçbir kadın hiçbir erkekle arkadaş kalamaz, aralarında mutlaka bir şey cereyan eder.

Facebook'tan silme, hiçbir yerden silme açık kapı kalmalı. Bir müddet ondan uzak durmaya çalış başkalarıyla sohbet et içini dök. Başka şeylere odaklan. Bunları söylüyorum ama kolay değil seni anlıyorum. Ama elden ne gelir deyip beyninle düşünmeye odaklan.

Evet kalp genelde insanı doğru yola çıkartır ama bu yol zahmetli ve çileli.

Sen bu konuyu ne kadar güncellersen ve onu ne kadar çok takip edersen o içindeki saçma sapan acı dinmeyecek ve kendi kendini kemireceksin. Önünden kaçırdıklarına aldırmayacaksın.

Sonra diyeceksin ben neler kaçırmışım.

Bunlar klasik şeyler..

Bu klasiği değiştirmek de senin elinde.

İçip içip kendine zarar verme bari dikkatli ol :S

0|1
    0|0
    • Olaydan birgün sora içimde hiçbir his kalmamış ve ogünden beri zerre aklımda değil ne sevgi ne nefret. Ona duygularımın biteceğini ummazdım bitti şükür şimdi daha rahat daha mutluyum. Yeni aşklar da var hayırlısı cevap için teşekkürler :)

• Hay Allah :) Dikkat et bak kanser gibidir beklemediğin anda tekrar belirir hazırlıklı ol.

• Onu ben de düşündüm ama olmaz çünkü kalp başkasına atıyor artık :)

• Arkadaşım başına gelen benimde başıma gelmişti

Bana sorarsan oncelikle bır karar ver yasamak istiyormusun yoksa yaşayan bir ölümü olmak istiyorsun

eger hayata dönmek istiyorsan bir kanser hastahanesine bir uğra ve hayatının kıymetini hatırla

Aşk ve nefretin arasında ince bir çizgi var o çizgiyi geçnedikçe unutamayacaksın yeni denizlere yelken açamayacaksın dolayısı ile nefret etmek için neden bul ve nefret et

Defteri kapat o seni kapatmadan...

0|1
    1|0
  • Aynısı benim de başıma geldi işte ALLAH böyle deniyor :)

Önce çoook aşk veriyor kalbe sanki onsuz olmaz gibi inat veriyor kibir veriyor kıskançlık geliyor ondan sonra sen salıyorsun kapılıyorsun ama eğer dayanırsam Bitiyor.

Daha Mutlu olacağın kapılar açılıyor daha tecrübeli oluyorsun :))

İnşaALLAH ders alırsın kardeşim :)

0|1
    0|0
  • bu dediklerin bir çok kişinin başına gelmiştir benimde geldi, onu silmediğin sürece gözünün önünde olduğu sürece onu kıskanacaksın zarar vermek isteyeceksin zamanla, sana tavsiyem sil kardeşim, sonrada git kendine yeni bir sevgili yap güven bana sen düşündükçe kafayı yiyeceksin, ilgilenecek birşeyler bul spor yap ne bileyim bir ton aktivite var yap bir kaçını işte yavaş yavaş unutacaksın senin yaşındayken aynısı benimde başıma gelmişti:) gidenle gidilmiyor..

0|1
    0|0
    • Ne yalan söyleyim onca zaman ne kadar üzüldüm haddi hesabı yok. Ona karşı duygularımın biteceğini hiç ummazdım ama bitti. Olaydan sonra tüm pisliği akıtmışım o gece ve diğer gün daha rahat oldum. Başkasından hoşlanıyorum o kıza ise ne sevgi kaldı ne nefret. Silmeye bile tenezul etmiyorum. İnsanın gözü duygular bitince açılıyor işte şimdi bakıyorum da kız çok yahu :)

• gene sil güzel kardeşim güven bana bir gün ona zarar vermek isteyeceksin, intikam almak isteyeceksin sil ve tamamen çıkar hayatından muhattap bile olma.

• cidden aşıksam ona fena bir şekildee bir daha onunla karşılaşmak veya aynı ortamda bulunmak istemem

0|1
    1|0
  • DERHAL SİL!

Şimdiye kadar silmediğin için durum bu raddeye geldi zaten.. Çoktan onu çıkarman gerekiyordu hayatından. Geç kalmışsın ancak zararın neresinden dönülürse kardır...

0|0
    1|0
  • Neden bu kadar karamsarsın azizim ? Veyahut şöyle sorayım; Neden bu kadar bencilsin ? Onu sevmiyor musun ? Onun mutluluğu benim mutluluğumdan üstündür diyemiyor musun ? Belkide hep seni seviyordu. Sadece onu sevip sevmediğini kontrol etmek için yapıyor belkide aslında hep oda sana aşıktı. Söyledin mi ona ruhunun ona ait olduğunu ?

0|1
    1|1
    • Keşke böyle olsa. inan çok kötüyüm ben bu hale düşecek biri değildim. Nasıl olur ya yıllarımı verdiğim insan birkaç aylık birii tercih eder. Beklemiyordum hiç bunu bir insanın dayanabileceği bir acı sınırı olur ya ben o sınırda tavan yapıyorum. Eve gidesim yok kaybettim kendimi nasıl olur ya nasıl

• Döküyorum içimi. Onca geçmişi ve beni düşünüyorsa olmamalı bu. Senin dediğin gibi olmasını istiyorum :(

• Denemekten ne çıkar ki azizim ? Günlerce ağlayıp alkolik olmaktansa onun için daha iyi bir insan olmaya çalış..

• silecesin o gızı.

0|1
    1|0
  • Sil gitsin artık

0|1
    1|0
  • silmeyipte tacizmi edecem ? :)

0|1
    1|0
  • yada süründürürsün

0|2
    1|0
  • Savaş kardeşim..aşkın için savaş..kaybedeceğini bilsende savaş..

0|1
    1|0
  • Sil gitsin artık. Bu acının tek 1 ilacı var ZAMAN. Gün gelecek bu yaşadıklarını gülümseyerek anacaksın inan kardeşim. Allah sana sabır versin.

0|1
    1|0
  • ALIŞTIM SEVDİĞİMİN BAŞKASINI SEVMESİNE HEPSİ BU.

0|1
    1|0
  • Ne demişler insan sevdiğini siler :=))

0|1
    2|1
  • Sil gitsin artık

0|1
    1|0
  • aga silmiştim hata yaptığını anladı ve kısa sürede geri geldi

0|1
    1|0
  • iyi iyi takılıp kalmaktan çok daha iyi, kim bilir zamanında ona ne kadar samimi ciddi sevgi dolu olduğunu fazlasıyla belli etmişsindir ama o seni yinede sevmemiştir tahmin edebiliyorum. bende daha dün mesaj attım "seni artık gram sevmiyorum hem de hiç" diye. çünkü artık gerçekten sevmiyorum gitti eski sevgilisine döndü, herhalde artık onunla düşüp kalkıyodur

0|0
    0|0
  • A: Sil gitsin artık

0|0
    0|0
  • Yazık ya. demek hevesler böyleymiş.

0|0
    0|0
  • ben olsam en azından silmiş gözükürüm bu onu unutmamı kolaylaştırır. onu hatırlatan müzikleri silerim bubaşta can yakabilir ama sonra çok iyi gelecek.

0|0
    1|0
  • sil gitsin artık

0|0
    0|0
  • Tabiki de silerim.

0|0
    0|0
  • Ben hiç acimam.oylede yaptim.baskasinda tesellı bul.daha yardimci

0|0
    0|0
  • herhalde silerim...

0|0
    0|0
  • bu yanık izi gibidir zamanla geçer cok acı vermez ama hep izi kalır

0|0
    1|0
  • Burada yazılanların hiç birini şuan yapamazsın. Ne Facebook'tan sil nede telefondan içinden ne zaman silmek gelirse o zaman sil nedeni ise silsen de profiline girip bakacaksın. Aynı durumu bende yaşadım, yaşadım diyorum hala yaşıyorum ama etkisi azaldı.

Önce Facebook'tan, daha sonra telefondan sildim. Ama aklımda hala. Unutma yolunda baya mesafe kat ettim ve inşAllah tamamen unutacağım.

Emin ol karşına başka biri çıkacak +çok seveceksin ama 3 yıl sonra olur 5 yıl sonra olur orasını bilemem karşına çıkar ama birisi. Hayat o kız arkadaşından ibaret değil.

Tabi bu yukarıdaki yazıları kız arkadaşını tamamen unutunca daha iyi anlayacaksın. Bu arada içmeyi bırak.

0|1
    1|0
  • Sil gitsin artık

0|1
    1|0
Yükleniyor...