Bi fikir gerçekçi bir yorum

uzun yıllardır tanıdığım, pekte yakın olmadığım bir arkadaşımla tekrar karşılaştım..daha önceden ilgimi çeken biri değil, hiç takip etmemişim nerde ne yapar, sölemese adını bile hatırlamazdım..neyse, işte netten filan arada selamlaşmaya devam ettik. bigün işle ilgili bişeyler konuşcam dedi buluştuk, buluşma ve sonrası biriki gün iyiydi, arkadaşca görüşüyoruz. ben tabi öncekine göre daha fazla ilgilenir oldum, belli etmiyorum ama..daha yumuşadı onunda uslübu derken bir sakinlik oldu..bende geyik muhabbetine bağladım, hayatında acayip bir değişiklikmi oldu diye makara yaptım..neyse işte soruya gelecek olursak, çocuk arada ya da aniden evlenebilirim diye bir cümle kurdu..az bir zaman önce hayatında biri olmadığınıda söylemişti..geçiştirdim bende çağırırsın filan diye..sohbete devam ettik, anlamıyorum, ilgilenmemden hoşlandığını sanıyorum, gizemli takılıyo, ilgilenmesem sesin çıkmıyo diyo..daha ben tanıycaktım, hoşlancaktım, napıyo yedeğe mi alıyo beni :S

Güncellemeler:
daha çok yorum istiyorum bu soruya geç saatte yazmışım..hala aynı rutin..yazmıyorum, görünmüyosun diyo..yazıyorum anlıyorum mutlu olduğunu ilgiden, bir bakmışım işine gücüne dönmüş..napim kendi haline mi bıraksam

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yok yedeğe almıyor..seninle gelecek düşünüyor sanırım daha açılamamış..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kim kimi yedege alır belli olmaz

0|0
    0|0
    • o da bunu hesaba katıcak şekilde tribimi de yaparım yeri gelince :)

işe yararmı yaramazmı anlayınca yedeklemem ben...40a kadar kalırsam evde hehe o zaman yedeklikler asil olur..neyse teşekkür yorum için

• belki sana zarf atıyor.niyeti senle evlenmek

0|0
    0|0
  • bu yazdıkların bana umut oldu,saol gizli:)

0|0
    0|0
    • ? nasıl yani

• kesinlikle hoşuma gitmiyor. benim durumum farklı.şöyleki ben cesaret edemedim. çünkü kız benden oldukça üstündü.şimdi gerçeği çarpıtmayacağım. bu yüzden uzak durdum.

• sevnmelisin:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...