Bitsin artık unutmak istiyorum

Mesafe ilişkisi ne zor değil mi? Dokunmadan sevdm ben onu. 5 ay birlikteydik. Ayrılalı da 4 ay oldu. Ailesi yüzünden ayrıldık halbuki hiç bişey yapmadm ailesine. Her neyse onun için yaşadığım yeri bile değiştirdim ama yetmedi ne verdiğim aşk yetti ne de yaptıklarm. Hiç yazmıyo aramıyo numarasını değiştrmiş facesini kapatmış. Belki sevgilisi var hatta belki nişanlandı, evlendi bilmiyorum. Ama benim dokunamadığım bir adama başkasının da dokunmasını istemiyorum. Kimse elini tutmasın kimse sarılmasın kimse öpmesin. Sanırım en sonunda kafayı yicem sürekli aklımda. Nasıl vazgeçicm?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mesafe kelimesini okur okumaz daldım içeriye...

Bir şey sormak istiyorum konun ile alakasız ancak, sevgilinle ne kadarda bir görüşebiliyordun ve mesafe kaç saatlik bir yoldu ? Bende aynı şekilde böyle bir ilişki içindeyim. Henüz 2 ay oldu sevgisinden şüphem yok ancak, bir gün bu sebepten ayrılırmıyız diye kafamı çok yoruyorum...

Ve maalesef bir ilişkide bir taraf hep daha fazla sever, hep daha fazla değer verir ve en çok zararıda en çok seven görür. Bütün suçu kendinde ararsın... Eğer arkasına bakmıyorsa hiç, sende önüne bakacaksın arkadaşım boşver, kendini yıpratma. Hem daha yaşın genç elbet bulursun birini... Şimdiden teşekkür ederim cevabın için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• vazgecemezsın cunku sen hala sewıosun kıskanıosunşu anewde oturuoda olsa sen baskasınla ewlenmıstır baska el dokunuodur dusuncelerı sarar senı belkıde ole bısey yoktur yalnız bu duyguyu yasayan tek ben deılmısım demekkı kendı kendını yıyosun dımı benden baskası nasıl dokunur falan dıe zaman herseyın ılacı demekten baska yapcagın bısey yok

0|0
    0|0
  • Başkasını bularak. Bulamadığın her dakika duyguların körelicek. Cemiyete hoşgeldin.

0|0
    0|0
    • başkasıyla da denedim olmadı

• Hayır denemedin. Denediğini sanarken bile aklın ondaydı. Tam anlamıyla denicen.

• Bazen hayatı sıfırlamak gerek sen yapmazsan baskası yapar aynısı benim basımdaydı ve hergün onunla ölmek yerine hergün yeniden kendim dogmak hissi paha biçilemez :)

0|0
    0|0
  • herkes ailesini ezip geçmez el kızı bulunur ama aile ana baba bulunmaz.. o iş bitmiş.. kendini bilen erkek bir kalemde siler dahada aramaz. önüne bakar...

0|0
    0|0
    • yalnız bn ailesine hiç bişey yapmadım. Bi kalemde bitmez benm ahımı aldılar benm her gece uykusuz kalmama sebep oldular. Hiç bilmediğm bir şehirde yalnız kaldım bunların acısını çekmcekler mi? Bu dünyada ya da diğer dünyada? Öyle bir kalemle bitirmekle olmuyo

• ya bu kızların dilinde ahımı aldın felan bunlar boş laflar böyle şeylere ah tutmaz. ailesine bişey yapman gerekmiyor. bakalım ailesi niye istemedi onlarında kendine göre düşündüğü nedeni vardır. hem sen neden bunları yaptınki karsındaki neyin senin kocanmı nişanlınmı yani ben olsam yapmam. bak yaptın sonuda böyle olmuş herseyin bir yolu yordamı var. ah şimdiki kızlr ahh

• Başkasını bul seni seven senle ilgilenen seni kıskanan seni hayatının merkezi yapan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...