Kızların şu sözüne inanıyormusunuz; beni sevsin, işi olsun yeter diyorlar. inanıyormusunuz?

Genelde ülkemizdeki bayanların çoğu zengin birileriyle evlenmek istiyor. Kimisi aile baskısından kurtulup iyi bir hayat yaşamak için, kimisi eskiden yoksulluk yaşadığı ve birdaha yaşamamak istediği için. Aşk karın doyurmuyor maalesef orasıda bir gerçek. Ama aslında yaptıkları şey iyi bir hayat yaşamak falan değil. Gerçek olan şu ki hayatlarını paraya değiştiriyorlar :) hepsi değil kimisi. Ve çoğu hayallerindeki erkeği bir başkasının içine koyup yaşamaya çalışıyorlar bunlar genelde yakışıklı popüler kişiler oluyor ve sonrasında bu işin olamayacağını anladıklarında bazen geç oluyor ve acı çekiyorlar. Tabi bazıları şanslı çıkıyor...

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Para dediğin nedir ki ? Şu dünyada fakir olsan ne ala.. Zengin olsan ne ala..

Fakirinde, zengininde yatacağı aynı yer toprak.

Sakıp Sabancı ?

Vehbi Koç ?

Hangi varlığını aldılar yanına ölürken ? Neyi götürdüler Para mı ? Ev mi ? Eşya mı ?

Hiç birşey. Boş iş bunlar.

1|0
    0|0
    • Bunu hemcinslerine söyle :)

• Yahu banane adamların parasından ? Zenginliğinden evinden köyünden. Boşuna mı okuyoruz o diplomaları müsait yerimize sokmak için mi alıyoruz. Çıkmış buraya klişe yazıyor senin karşına paragözlü inanlar çıktıysa biz ne yapalım.

Kızlar Ne Diyor 5

• evine ekmek getiren erkekle evleneceksin zengin olmasi mühim değil benim için

0|0
    0|0
    • İşte bir tane daha :) belki doğru belki yalan. Umarım doğrudur

• Öyle ama :) çok zengin olupta lüks bir hayatim olsun istemem o zaman insanligimi kaybederim ben. Benimkisi el aleme muhtaç etmeyecek beni ve çocuklarımı bana sadık birisi olacak kafiidir ;)

• Beni sevsin durust anlayisli olsun isi olmasada olur ben bakarim ona:-)

0|0
    0|0
    • O kadarda demedik :) bakar kendine heralde

• Kendine güveniyorsun demek :) senin gibiler genelde mutlu olurlar. Küçük şeylerden bile...

• Aynen oyle ne mutlu bana:-)

• Genc kizken gozu doymamis bir kiz zengin es ister turkiyede bu durumda cok kiz mevcut.

0|0
    0|0
  • Bana zengin biri çıkmış ama tanışmadım bile..

0|0
    0|0
    • Kahve falındanmı?

• Kafa yaaa:D

• Hee tamam. Siz kızlar çok seçicisiniz. Bu nedenle bu yasa kadar hiç sevgilim olmadı

• para kazanamayn erkek aptaldır dolayısıyla para kazanamayan erkekle işim olmaz

0|0
    0|0
    • Parayı hemen hemen her erkek kazanır :) ben zenginlikten bahsediyorum. Her erkek zengin olamaz ve lüks içinde bir hayat süremez.

• afrodit olsa ne yazarmı bana masal anlatma aşk diye birşey yoktur üreme duygusu vardır bir kadın ne kadar güzelse b

• Üreme iç güdüsü dünya üzerindeki tüm kompleks canlılarda var zaten :) neyse tamam. Umarım sana zengin birisi çıkar ve mutlu olursun iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...