Görüşür müydünüz görüşmez miydiniz

Evet şimdi biri var diyelim 3 sene önce internetten tanıştınız ve size kimsenin hissetirmediği duygular hissettirdi ve hissetti ama zamanla

Mesafeden dolayı karşı taraf için soğumaya başladı

Aşktan daha çok arzuzalama tutkusu var

Ama görüşürseniz sanki size aşık olacak ya da onun gözünün içinde sadece arzulandığınızı görüp hayal kırıklıgına uğramakta var işin sonunda

Ve menfaatte olabilir o menfaati onun gözünde görmek

Ama şimdi benim oldugum şehre asker olarak geldi

Kısmet ya asla buluşmıcaktık

Görüşür müydünüz onunla?

• Evet
    86% (6)62% (5)73% (11)Oy Ver
  • Hayır
    14% (1)25% (2)20% (3)Oy Ver
  • Niyet belli aşk yalan
    0% (0)13% (1)7% (1)Oy Ver
  • Bence sen
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|23

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle bir söz var,

Beni arzuladığın için sevme, sevdiğin için arzula.

Sevdiği için arzuluyorsa buluşur, görüşürüm.

Diğer türlüyse cehennemde çürümesi dileğiyle.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Asker olarak gelmiş olmasa asla seni aramaz sormazdı önce bunu düşün. Şimdi oraya geldi diye fırsat bu diyerek arzularını bastırmak ihtiyaç görmek istediği ortada. Karakterli olsa soğumuş kişi aradan zaman geçmiş olduğu için aramaya buluşma isteğini belirtmeye yüzü olmazdı. Siz kızlarda da bunu düşünecek beyin ya yok ya da sizde istiyorsunuz kullanılmayı.

1|0
    0|0
    • Biz duyguları işe katarız

Sadece eskisi gibi olur mu

Ya da buluştugumda gercekten masum bir sevgi olur mu

Yoksa ben fazla mı önemsiyorum bu kadar boş mu

• Ben gayet açık konuştum ama hala anlamama niyetindesin. İçinde sevgi olan mesafe dinlemezdi. Seninde soru detayında belirttiğin gibi sadece arzulama olduğu için bir araya gelemeyeceğiniz belli olunca sıkılmış ve soğumuş kesmiş ilişkiyi. Hala anlayamıyor ve acaba aşk sevgi olur mu diyorsan kusura bakma ama cidden beyin çalışmıyor demektir.

• En azından keşke dememek için görüşürdüm herhalde

1|0
    0|0
  • Görüşmem (:

1|0
    0|0
  • Bir erkek 3 sene boyunca birine hiç görüşmeden mesaj atıyorsa demekki bişeyler hissediyor.Ama seni arzuladıgını sana söylemişsse sakat.Yok söylemedi 3 senedir normal konusuyorsan bisiler hissediyorsan.Ve kaderde seni birleştirmişse e bir çay iç artık :D

1|0
    0|0
  • onunla buluşmadan sorularının yanıtını asla bulamazsın. şu anki varsayımların ileride bir keşkeye keşkelerinde pişmanlığa dönüşebilir. fakat dünya toz pembe değil aranızda geçen konuşmaların içeriği de önemli. seni ona çeken sadece merak duygusuda olabilir.

1|0
    0|0
  • yine sazan.avi olmayalım

1|0
    0|0
  • bu kadar düşüneceğimi sanmıyorum :D

1|0
    1|0
  • Arzulama anlamadım neyi arzulama ? Aşkı arzulama ise Arzulamayı nasıl kendi başına bir olgu olarak algıladın ?

Arzulama tutkusu diye birşeyi ilk defa sende duyuyorum :/ ...

Kelimelerin kalbinde ve kafanda tam oturmadığını düşünmekteyim.

Aşkın fiziksel görüşme harici metodlara yorumlamak sağlıklı değildir.

1|0
    0|0
    • Karşı tarafı cinsellik anlamında arzulamaktan bahsetmiştim

• Salt cinsellik hoş değil ama karşılıklı ihtiyaç giderme talebi varsa normaldir.

• İstisnasız , görüş derim..

nerde eski net aşkları dsadas

2|0
    0|0
  • Erkek olarak söylüyorum benim başımdan böyle bir olay geçse tek düşündüğüm şey hele birde asker isem arzulamak olur. Ama herkes benim gibi düşünmeye bilir ben İnternet üzerinden aşka inanmadığım içinde böyle düşünüyor olabilirim.

1|0
    0|0
  • Görüşürsen büyük birşey kaybetmezsin .. Beklenti yüksek olmazsa kazanacaklarında olabilir neden olmasın :)

1|0
    0|0
  • 3 sene vay be konuşma halinde mi geçti :))

1|0
    0|0
  • inanıyosan onun samimiyetine görüş eger aklında onun senin menfaatini kullancak seyler yapacagını hissediyorssan hiç gitme kızsın sonucta belki serserinin teki cıkacak

1|0
    0|0
  • Kabuk bağlamış yarayı neden kaşıyorsun ? Şehrine askerlik yapmaya gelmesi kaderinin senle bir yazıldığını mı gösteriyor ?

1|0
    0|0
  • sevdiğim kız benim şehrime asker olarak gelseydi görüşürdüm. asker olarak gelmezse görüşmem kjafdlşjaş internet ilişkileri falan boş işler

1|0
    0|0
  • garantı bulusursuznuz adm gıbı emınım

2|0
    0|0
  • Niyet belli aşk yalan

1|0
    0|0
  • zenginse evlenirim çirkinse sevişirim yani evet görüşürüm :)))

2|0
    0|0
  • görüşmezdim.

1|0
    0|0
  • Niyet belli aşk yalan

1|0
    0|0
  • baya bir zaman konuşmuşsun neden hala görüşmedin ben ona takıldım.

1|0
    0|0
  • abi adam asker ya ne aşkından bahsediyon :D

1|0
    0|0
  • aynı şehirde askerlik yapıyorsa , zaman geçireyim psikolojisine de girmiş olabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Görüşmeden bilemezsin.

1|0
    0|0
  • askerlik stresli dönemdir..sonrasıda hemen düzene girmez. sadece dostca görüşmeyi becerebilecekseniz evet..öle arzular şelale filansa sonra askerlik biter 5 ay sonra nikah davetiyesi yollar..bide 3 sene boyunca buluşmamış olmak, görüşmeye devam etmiş olmanıza rağmen eksi puan...

1|0
    0|0
  • Görüş derim, yani ben olsam görüşürdüm ama şunu düşün bir de

Oraya asker olarak gelmeseydi, seni arayıp soracak, buluşalım görüşelim diyecek miydi?

Bunu fırsat bilip arzularını çıkarma hemen dışarı.

1|0
    0|0
  • görüşürdüm hal ve hareketlerine bakardım

2|0
    0|0
  • Aklına takılıp acabalarla boğuşucağına ne kaybederim de git gör ve sonrasına sen karar ver.

1|0
    0|0
  • görüşmeden bilemezsin şansını dene

1|0
    0|0
Yükleniyor...