Anlaşmazlıktan dolayı ayrıldınız, halen sevdiğinizin farkındasınız ne yapardınız?

sorum basit. Cevaplarsaniz iyi olur :) anlasamamazliklardan dolayi beraber ayrilma karari aldiniz. aradan zaman gecti halen sevdiginizin farkindasiniz. napardiniz?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Seviyorsam vazgecmem birakmazdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• vallahi insani değerlerimi yerin dibine sokmadan çaba sarfettim zamanında , normalde böyle bir huyum yoktu ama ilk defa 6 kadar uzun bir süre aşk yaşamıştım , ilk defa hayatımdaki bir insan gitmeye karar vermişti , sevdiğini söylediği halde haliyle yaşadığım tramvada farklı oldu , bağrımın nasıl kasıldığını , yaşadığım herşeyin vicdan azabıyla tek başıma kaldığımı , vapurlar giderken dalgaların bana el işaretiyle gel yaptığını felan gördüm..zaten 1 ay bir psikoljik bir hale geçtim..sonra bana bir ara gene bir mesaj attı , nasılsın dedi , o kadar nefret etmişim ki başımdan kovdum..sen bana her mesaj attığında içimde bir ümit oluyor fakat bu konular aramızda geçmeyince moralim bozuluyor , o yüzden bana mesaj atma dedim..

anlıcağın aşk güzel ama geçici flörtler çok acaip bir hayat sunuyor , ilginç yani , kalbinle sev , beynin düşün , iki dudağının arasından bir söz çıksın ve ayrıl..

0|0
    0|0
  • Cevap basit tekrar denerim

1|0
    0|0
  • düzeltmek için çabalarım ben yapıcı olmaktan yanayım

1|0
    0|0
  • Bağrıma taş basar yoluma devam ederim anlaşamıyorsak tekrar ayrılıp birleşmenin bir mantığı yok bence...

1|0
    0|0
  • sevgime sahip çıkardım

1|0
    0|0
  • değişen bişey olmayacağını bildiğim halde sevdiğim için mesaj atardım arardım ya da karşısına çıkar konuşurdum heralde...

0|0
    0|0
  • barışırdım sanırım

0|0
    0|0
  • eğer onunla gerçekten mutlu olacağımı düşünüyorsam onu geri kazanmak için elimden geleni yaparım.

0|0
    0|0
  • Aynı durumu yaşadım çok yaşıyorumda ama aynı kişiyle .. Yeterli cevap olmuştur sanırım :)

0|0
    0|0
  • Bunu yaşadım Olmuyor 2. si :(

0|0
    0|0
  • Onunla tekrar 1 araya gelmek için her yolu denerdim ben.

0|0
    0|0
  • bitmişse ve dediğin şekilde ayrılık olmuşda geri pek düşünmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• giderim onun kollarına atılır onu öperim sarıp sarmalarım nolacak canım.

0|0
    0|0
  • ona söylerdim bunu

0|0
    0|0
  • Onu onsuzda severdim,olmuyorsa olmuyo.zamanla acisi diner

0|0
    0|0
  • Ben aramazdim ama o konusmak isterse konusurdum seviyosam hala

0|0
    0|0
Yükleniyor...