Balık yağı hapı ne derecede boy uzatır ?

Kardeşim basketbolcu oynadığı mevki gereği boyunun uzun olması gerekiyor 15 yaşında balık yağı hapı içmeye başladı uzatırmiki

boyu 176

0|1
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Düzenli uyusun bir de umarım uzar yaşı daha küçük doktora gitsin ama

0|0
    0|0
  • balık yağı boy uzatmaz. Ancak boyu uzayacak olan kişinin sağlıklı olmasını sağlar :)

0|1
    0|0
  • balık yağı kilo aldırır yalnız haberin olsun. boy konusunda bir fikrim yok.

0|0
    0|0
    • fazla kilo aldırırmıki ben internette sade iştah açar diye görmüştüm kilosu normal şimdi kilo alırsa fazla koşamaz

• annem zayıf olduğundan kullanıyor 1 ayda 4 kilo aldı.

• maşşalah

• Balık yağı ömrü uzatır O:)

0|0
    0|0
  • balık yağı çocukken alınmalı boy uzaması için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Balık hapı boy uzatman dostum.Beynin ve hafızanın gelişmesine katkısı vardır.Unutkanlığı olanlar içer,ergenlikte ve okul çağındaki çocukların da kullanması tavsiye edilir.

gelelim kardeşinin mevzuya.Boy uzaması öncelikle genetik bir olaydır.eğer ailende boy ortalaması kısa ise büyük bir ihtimalle sizin de boyunuz kısa olur(büyük bir ihtimalle,kesin değil.) Ancak normal boylarda ise Spor ve egzersiz ile her gün 2 bardak süt içmesi onun için en yararlı boy uzatma tekniğidir. Ergenlik çağında çünkü,spor ve süt vazgeçilmez ikilidir bunu ona öğret gerisi kendiliğinden gelişir.Umarım yardımcı olmuşumdur.

Not: Piyasada satılan boy uzatıcı bilmem ne yapıcı haptır ottur bunlara itimat etme,yarar göreceğim derken zararlı çıkarsın Allah korusun.

İyi günler

0|0
    1|0
  • Ne mevkii oynuyor

0|0
    0|0
  • balik yagi boy uzatmaz

0|0
    0|0
  • omega 3 - 6 - 9 kombo yaparsan 20 cm ye kadar yolu var diyorlar sadkjalşd

0|0
    0|0