Size en yakın kitabın..

Soru sormayı çok özledim soru sorayım dedim :D

Size en yakın kitabın 100. sayfasının 3. cümlesini paylaşır mısınız?

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• "Seni seviyorum" demek isterdim ama, o yapay ve milyonlarin agzinda sakız gibi dolaşan kelimeyi süslü göstermeyeceğim.

Geçtiği cümle daha süslü.

"Bekle" diye hırıldadı Michael. "Kapatma. Seni seviyorum. Ve senin de beni sevdiğini biliyorum."

[Devamını da yazacağım, dayanamadım..]

Winter gözlerini yumdu. Onu gerçekten sevmiş miydi? Evet, o sözcükleri birçok kez söylemişti, ama bunu anlamini kastederek mi yapmıştı? Ya da Michael onun tenine dokunduğu zaman hissettigi heyecanı, bir türlü yakalayamadığı o tek duyguyla mı karıştırmıştı? ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ne yapsam eksilmiyor ne yapsam dolmuyor.

0|1
    0|0
  • bir gün Atatürk'ün arkadaşlarından biri:

0|1
    0|0
  • Ölümden birkaç saat sonra bütün vücut kasları,rigor mortis denilen bir durumla karşılaşır.bu durumda bütün vücut kasları kasılı kalır.ölümden 15-20 saat sonra rigor mortis ortadan kalkar.:))

0|1
    0|0
  • Yazdim sildim.ya cok.anlamsiz oldu :))

0|1
    0|0
  • Kuyunun çevresinde karınüstü çökmüş bir deve sürüsü yatıyordu.

0|1
    0|0
  • Cem,cenazeden sonra bir türlü kendını toparlayamayan Selim'in evindeydi...

0|1
    0|0
  • evet,ediyorum.. kız kardeşler arasında:)

0|1
    0|0
  • the "meaning" of its ASCII code.

0|1
    0|0
  • Buna inanıyor musun, Maurice?

0|1
    0|0
  • Soruna cevap vermek isterdim fakat, şimdi yerimden kalkıp kitabı bulup bide bilmem kaçıncı sayfasındaki cümleyi yazmak zor geliyor. Neyse diyeceklerim bu kadar :D

0|0
    0|0
  • hatta istediğim halde onu öpmedim bile

0|0
    0|0
  • ''Eldiven gereksiz'' dedi Mark. ''Mektuplarda da, zarflarda da parmak izi yok''

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• "Bizim gelenek dediğimiz geçmişten, daha çok eksik ve bulanık anılar kalmış ise bu sanatçı için özel bir çekiciliğe sahiptir, çünkü bu durumda anıların boşluklarını kendi hayal dünyasıyla doldurma ve tekrar üretmek istediği dönemi kendi niyetine göre oluşturma bağımsızlığına sahiptir artık." Musa ve Tek Tanrılı Din, ne diyon la Freud

0|1
    0|0
  • kardeşimin soru bankası var. kim bilir hangi soru cümlesi yazıyordur :D :D

0|1
    0|0
  • Behzat Ç. odanın kapısını açınca yurt müdüresi neredeyse içeri düşüyordu... ( behzat ç. bir Ankara polisiyesi her temaz iz bırakır) Emrah serbest.

0|1
    0|0
  • merveydi kendi beyaz teni gibi.

0|1
    0|0
  • sofralarında kuş sütü eksikti bir tek motpellier şaraplarını yudumlarken atın bokunun seyrek düşmesinden muhabbet ederek kıroluğun dibine vurdular, yapmayaydılar iyiydi

cayırt

0|1
    0|0
  • Bu çok korkunç!

0|1
    0|0
  • adam birden arkasina dondu vee sana ne lann baska isin yokmu gece gece. dedi

0|1
    0|0
Yükleniyor...