Boksla uğraşan var mı?

Boks kursuna başlamayı düşünyorum ama etrafımdaki bazı insnlar ilk gittiğimde beni iyice bi sopaya çekceklerini söylediler :S dalgamı geçtiler var mı böyle bişey .S

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Öylee bişeyyy yokkkk korkmaa abartıyorlar işteee en fazlaa gözün cıkar.d.d

1|0
    0|0
    • çok saol ya :D gözüm çıksa yerine yenisi gelir nolcak ki :D

• :D Benim heryerim saglam :) bişey olmuyo kafana kafana vuruyorlar sende vuruyosun öyle anlaşıyosn işte.d.d

Erkekler Ne Diyor 12

• Tanıdık biri olsaydı daha iyi olurdu ben pek bilmem ama, benim bi arkadaş var türkiye boks birinciliği vardı o beni salona goturmustu bı kere bana bı kac bısey gosterdı fılan bana guardımı aldırıp vurmustu ama hıc darbe almamıstım hep eldıvenlerıme vurdu yavasca. Arkadasın tanıdık olması iyiydi yani.

1|0
    0|0
  • Dalga geçmişler bende kick box ve tekwando yaptım yok öyle bişey

1|0
    0|0
  • Gideceğin yere bağlı bızım salonda geleni bi döverlerdi alışsın diye. ama öyle kafa göz girmezler kısa süreli baş ağrısı olabilir.

0|0
    0|0
    • Ağzım gözüm dağılabilir yani :S:SS:

• bütün sporcular zorunlu maça çıkmak zorunda mı ? sadece vurma taktiklerini öğrenip antrenmanlara katılmak yetmez mi ? :S

• Sadece antremanada gıdebilirsin bir sıkıntı olmaz ama maca cıkmadanda zevk alamazsın :D :D

• yok öyle birşey tavsiye edrim.bende gitmek isterdim ama gerek yok biz eğitimimizi kendimiz tamamladık:D

0|0
    0|0
  • kickboks yapıyodum ve 1 ay sonra antireman maclarında 1 yıllık öğrenciyi devirmiştim yani hersey elinde

0|0
    0|0
  • öncelikle bi bayanda olması bence ultraseksi bi olay..zira beden dersinde bile döt büyüten bi nesilden geliyosun:D hiçbişi olmaz ama kickboxu oneririm..tabi açıpgerme hareketleri temeldir arıza verebilri bilemem orasını

0|0
    0|0
  • kesinlikle gitme yoksa bilinçsiz biri gelir bana olduğu gibi burnunun kemiğini kırar

0|0
    0|0
    • Bilinçsiz biri derken ? :/

• Yeni başlayan ancak puan üzerine kurulu hafif box müsabakasını resmen nakavt etmekle karıştırıp burnuma son kuvvet vuran bir saf

• sadece kizdigimda ugrasiyorum...

0|0
    0|0
  • Bende kick boksla uğraştım sopaya çekmezler korkma başlarda biraz hırpalarlar sadece eğitim amaçlı

0|0
    0|0
    • Hani maçlar falan oluyormuş ya buna herkes ktlmak zorundamı , yoksa vurma taktiklerini falan öğrenip sadece antrman yapsk olurmu ? biraz saçma oldu ama artık :D

• Hadi hayırlı olsun seni alacak adama acıyorum :) ağızını burnunu kırarsın şimdi

• benim burnuma falan kimse dokunmasında ben çok uslu olurum :D teşekkür ederim .

• doğru söylemişler.bende boksçuyum

0|0
    0|0
  • başka spor mu kalmadı?

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu kırarlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...