Arladaşınızdan Para alsanız ve ..

Her hafta durumu iyi olan bir arkadaşınız size 500 tl verse ve ailenizin haberi olmasa bunu nasıl saklarsınız ve aldığınız kıyafetleri "hangi parayla aldın bunu?" Deseler ne yalan atarsınız?

Güncellemeler:
Ya arkadaşım kız erkek değil tabi oda haftalık 1500 alıyor fakat hepsini ailesi çakmasın diye bir kısmını bana verecek paranın geldiği yer ise bir aile yakını yardımda bulunuyor ama ailesi ile kavgalı o kişi o yüzden ailevi problemler karışık

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• hangi lisanda yalanca konuşursan konuş yemezler.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Güncellemeye dair:

Geç unları yemedik..

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam o tip arkadaşlarla ve o tp gelirlerle işim olmaz. Uzak dururdum. Anladın sen...

0|0
    0|0
  • kimseden beş kuruş para almam...

0|0
    0|0
  • nasıl bir arkadaşmış ayda 2bin :D

0|0
    0|0
  • Canım Arkadaşımm :D

0|0
    0|0
  • oha 500 liramı nerden buluyoz o arkadaşı?

0|0
    0|0
  • Ayda bir desen hadi bir derece de haftada 500 ne amk ya motor mu oldun yoksa.

0|0
    0|0
  • Abla ne ayaksın sen ya.D

0|0
    0|0
  • bence beleşçilik yapma

0|0
    0|0
  • iddaadan tutturdum :D

0|0
    0|0
    • ama arkadaşımdan para almam orası ayır. sadece elime yüklü bir para geçer ve hesap vermek zorunda kalırsam iddaa dan tutturdum derim. sende de bizim arkadaşlar çok güveniyordu beni de ortak ettiler. ama ben önermem arkadaşından para almanı. niye senin eksiğin ney ondan da para veriyor sana.

• Arkadaşın senden birşey bekliyor bböyle arkadaş olmaz koç un oğlu bile bunu vermez değişik

0|0
    0|0
  • 1 gecede kazandım anne dersin

0|0
    0|0
  • Buldun kazı yol bakim, bundan 1 yıl önce bende bir gaşara aşık olmuştum, yolmuştu beni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk olarak arkadaşımdan para almam ikinci olarak iş buldum demek mantıklı değil mi :)

0|0
    0|0
  • maaş bağlasaymış bari yuh ben almazdım arkadaşımın parası

0|0
    0|0
  • Part time bir iş buldum çalışıyorum derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...