Genelde eşofman giyen bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Sadece belli başlı yerlerde pantolon, onun dışında sweatshirt veya tişört ile eşofman giyiyorum. Fakat çevremde ki çoğu kişi her yere pantolon, ceket vs. giyerek gidiyor. Bense rahat giyimi tercih ediyorum. Böyle bir durumda dımdızlak ortaya çıkıyorum (tip olarak bir sorun yok) Sorum size kızlar. Böylesi bir erkeği çocuksu mu gösterir ya da bakarken ne düşünürsünüz ?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır.eşofman giymen senin rahat,kaygısız gösterir ama spor yapmıyorsun sanırım hani okul takımında falan olsan normal olur. ama sebepsiz sürekli eşofman giymen bence pek hoş değil.

0|0
    0|0
    • Onu da söyliyim o zaman. Okul takımındayım 2 senedir hentbol ile uğraşıyorum. Vücut kaslı değil ama göbek falan da yok. 175 67 civarı boy kilo. Rahatlığı sevdiğim için böyle takılıyorum genelde. Pantolonu da yeri geldiğinde giyiyorum. Mesela arkadaşlarla bir yemeğe çıkarken pantolon giymek çok resmi geliyor. Eşofmanla gidiyorum bir bakıyorum onlar klasik ceket, dar pantolon, şal vs. Acaba onlar mı absürt, ben mi ?

• Tamam bunu dikkate alırım. Renkli pantolon hakkında ne düşünüyorsun ? Bordo rengini çok severim ben. Ama sence bir pantolonun kesimi nasıl olmalı ?

• bence bordo,mavi olur ama yeşildir kırmızıdır uzak olsun :D pantolon kesimi çok dar olmasın top gibi duruyor ama hafif dar olabilir yani dozunda kalsın her şey:)

• spor giyindiğim için spor giyinen erkekler daha çok hoşuma gider

0|0
    0|0
  • donla gezenlere kıl olurum

0|0
    0|0
  • yoooo her yere düğüne gider gibi gitmek gerekmez benceee rahat takılmak lazım

0|0
    0|0
  • benim erkek arkadaşım da öyle bir arkadaşım bir kez sevgilimin duycağı şekilde bu çocuk da hep eşofman altı giyiyo demişti ona garip geliyodu demek ki ama ben onu da yakıştırıyorum yani terleme sorunu var o yüzden giyiyo o bence çocuksu değil de yataktan kalkıp gelmiş gibi gelir çoğu insana

0|0
    0|0
  • rahattır pipisine değer verir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...