Intihari düşünüyorum nolur yardım edin

Benimle geçen hafta okulda dalga gectiler sisko sisman çirkin diye. Bütün arkadaşlarımın sevgilisi var birinden hoslansam dalga geçiyor benimle. Yolda yuruyemiyorum bile dalga gecicekler diye. Bugün alışverişe gittim hic bir kıyafet olmadı mağaza sorumlusu bile sen buralarda bulamazsın dedi. Nolur yardom edin ölmek istiyorum boyum 158 kilom 68 nolur yardım edin yalbaririm

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere o delice düşünceyi kafandan sil. Önce kendinle barışık ol , Dalga geçenleri de*et gitsin. Hergün 45 dk tempolu yürüyüş yap , önemli ölçüde faydasını göreceksin :)

0|0
    0|0
    • Yiyecekler peki ya

• Evet deniyorum Pazartesi gunu tartilcam:)

• Ha şöylee :)) Gelişmelerden beni haberdar et olur mu canım ? Beklerim özel e. Haayydi başarılar ;)

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok şişman değilsin zaten.3-4 ay dikkat edersen 10 kilo verebilrisin.Gelince haber ver buraya mutlaka.Bazı şeyler tavsiye etmem gerekli sana acilen.

0|0
    0|0
  • Pek çok kişinin kilo fazlası var, dalga geçenleri ciddiye bile alma. Bazı mağazalar sadece fit çalışır tabiki onlardan giyinmeye çalışma. Kendine güvenin olsun, yinede kilo vermek istiyorsan daha az yiyerek ve spor yaparak bunuda gerçekleştirebilirsin.

0|0
    0|0
    • Nelee yapmalıyım ayrıntılı yazar misin

• Denemeden işe yarayıp yaramayacağını bilemezsin. Lokal zayıflamayı ikinci etaba bırakabilirsin.

• Haklsin

• Ne ölmesi yaaa? İradesizmisin sen ?

Biraz boğazını tutucaksin!

Git bir ditisyene bir tahlil vs baksin sonra sana uygun bir diyet yazsin ve sende iradeli ol rejime uy...

Oyle her diyet herkeze de olmaz sakin falanca su diyetle su kadar kilo vs vermis diye atlama.

0|0
    0|0
    • Diyetisyene gittim bir ayda 3 kilo verdim ama hic belli olmuyor cok yavas gidiyor

• Isin asli yalnızlıktan hepsi biliyor musun. Insanin arkadasi olmayınca herseui takıyor kafasına kendine güveni olmuyor.

• O halde al artik yanliz degilsin!

Benim profil acik, istedigin Alzaman eklersin, iyi bir dinleyiciyimdir.

• Keske tek derrdin bu olsa

Bu cok kolaylikla halledecegin bir sey

Hayat yolunda daha buyuk sikintilarla karsdilastigindada hemen intiharimi dusduneceksin

0|0
    0|0
    • Nasıl halledicem

• öncelikle bunu takıntı haline getirme, sonra kendine bir yol çiz, pozitif olmaya çalış, ve hayat 30 dan sonra başlıyor, bunu asla unutma, gençliğinde hayatının temelini at,

• Seningibi cekici kisiler neden bana denk gelmez ki bence muhtesem olculerin

0|0
    0|0
  • intihar çözüm değil spor yapmaya başla

0|0
    0|0
    • Ne tarz spor yapmam lazım bilmiyorum ki

• yalnız spor sadece salonda yapılmaz belli mesafelere otobüsle değilde yürüyerek giderekte spor yaparsın ya da evde ağırlıklarla çalışırsın ayrıca karbonhidrat şeker kola tatlı abur cubur olabildiğince azalt

• Hic y emiyorum ama

• vur ağızlarına 2 tane

1|0
    0|0
  • bence git bir diyetisyene kontrol etsinler zayıfla dön pişman et herkesi

0|0
    0|0
    • Gecen ay diyetisyene gittim ve ayda 3 kilo verdim. Ancak naparsam yapiyim kıyafet bulamıyorum

• sen yılma görürüz bir yılda 50 40 kilo veren var moralini yüksek tut sen

• Cok sarkigim ama

• Düşünmeye devam et orta yolda buluşursunuz.

0|0
    0|0
  • onlar senin totonu yesin aldırma.şişmanlık ayıp bişey değil diyet yapar zayıflarsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Fazla değil abartma.

15 kilo vermek en fazla 5 ayını alır. Spor falan yap.

1|1
    0|0
  • önce düşüncene saygı duymak gerek.ama fazla yemezsen biraz rejim yaparsan intihar etmene gerek kalmaz.

0|0
    0|0
  • diyetisyene git tatlım.

0|0
    0|0
  • Müslümansan Allaha havale et :) İnsanları dış görünüşüyle yargılayanlardan nefret ediyorum. Takma sen onları saçma sapan hareketlerde bulunma her insan güzeldir unutma! İntihar edince ne olacak söyle bana ? 3-5 sene dayanırsın sonra güzel bir hayatın olur 3-5 sene için tüm yıllarını yakmak saçmalık ve dinimizce çok büyük bir günah! Onların yaptığı ayıba sende böyle bir şey yaparak karşılık verme! Dediğim gibi her insan güzeldir. Önce moralini düzelt, sonra her şey düzelir.

0|0
    0|0
  • yediklerine dikkat et canım şekerli şeyleri çok tüketme az ve sık yemek ye spor yap faydası olur

0|0
    0|0
  • Abartma o kadar da değil düzenli bir diyet,spor işini görür.

0|0
    0|0
  • vlla bnde dusunym geliyim mi berbr edlm

0|0
    0|0
  • bende bisey sandim bende kiloluydum cirkindim dalga gecerdi orta okulda simdi ise erkekler pesimi birakmiyo 18 yasindayim boyum 1.62 52 kiloyum yapman gereken fazla yeme evde kendine spor yapabilirsin su an bende yapiyorum yasin kac senin ?

0|0
    0|0
    • 18

• İnşalah alırım ya

• biraz kilo ver kendine bak goruceksin kendin bile inanamiyacaksin herkes pesinde donucek

• neyi stres yapıyorsun bu kadar kilolu olmak ayıp değil 40-42 bedensin bence seninle dalga geçenlerde sorun var nede olsa insanlıktan nasiplerini alamamışlar yazık onlara. kendine güvenmen gerekli yoksa böyle yaparak sana daha fazla gülerler. kardeşimde senin gibiydi. bir iti dövdüm ona laf attı diye biraz un ve şekeri azalttı ılık su,tuzlu limonatayla 20 kilo verdi. aynı şekil en yakın arkadaşımda kilo verdi. şimdi ikisi de kilo almıyorlar ama azar azar vereceksin o kiloları sonra sana gülenler dilini ısıracak. yeter ki iste yapmayı kaybedeciğin sadece kiloysa eğmez mi çabalamak :O

0|0
    0|0
    • Neler yaptılar anlatır misin lütfen

• Cok tesekkur ederim denicem

• rica edrm

• Bu yüzden intihar mı düşünülür, ebedi cehennem sonu.bak tacize uğrayan, açlıkta yaşayan, işkence edilenlerin haline, bunu ancak iradenle sen kontrol et yaşın küçük kilo vermen kolay.

0|0
    0|0
  • hastalık harici kilolu insanlara acımam ağzını tut yeme yemeğini

0|0
    0|0
Yükleniyor...