ıııııı salaklığımdan nefret ediyorum çok sinirliyimmmm.....

eski sevgilimle arkadaş kalmaya çalışıyordumm ama nasıl bir mallık işte benimkisi. o mal bana yapmadığını bırakmadı benim hiç suçum yoktu ona rağmen onu affettim aynı sınıftayız yüzyüze bakıcaz diye arkadaşça yaklaştım. bugün o mala ders anlatacaktım sırf kalmasın diyee ama sap gibi yarım saat bekledim o malı içeceğim bitsin kalkacaktım o geldi. neyse anlatmıcam diye bir hışımla kalktım doğru düzgün bir açıklama bile yapmadı.. yaaa şu mallığıma bakın yaa kendimi çok salak hissediyorum deliricem. sizce bundan sonra ne yapayım ben ona?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ifade etmişsin fazla söze ne hacet ! :(

0|1
    0|0
    • malım de mi katkısız

• artık çok geç bu vakitten sonra napayım ben. ben çok kötüyümm. bir sürü hata yaptım ve telafisi yok. artık ne yaparsam yapayım ne farkeder

• Atalarımız ;"zararın neresinden dönersen kardır" demiş... Rabbim sen yeterki hatanı anla tevbe et ben kabul edeyim demiş... Daha ne diyim ben sana...

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir daha mallık yapma ( sen ağzınla söylüyorum) .. Biten ilişkiden sonra arkadaş kalınmaz bunu anlayın artık.

0|0
    0|0
    • o yüzden değil. 4 sene aynı sınıftayız biz onunla napsaydım hep düşmanca mı kalmasını sağlasaydım. ben denedim en azındannn

• En güzeli muhatap almamak.

• doğru söylüyosun sanırım

• Salakmışsın hakikaten. Muhatap alma.

1|2
    0|0
  • şuan nasılsın ?

0|0
    0|0
    • çok kötüüü. çok kötüyüm gerçektenn :(

• geçti bak o kişi hiç düşünmedi bile belkide gitti evine aldi laptopunu eline uzandı açtı savaş oyununu kaptırıp gidiyor sen hala takmışsın kafaya salla gitsin uyusu kendine gel

• işte o koyuyo zaten. yaa kendimden nefret ettim resmen

• aynı hatayı bir daha yapma da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...