En yakın arkadaşımın sevgilisiiiiii !

en yakın arkadaşımın sevgilisi sürekli çok güzel olmuşsun diye iltifatlarda bulunuyo üstelik görüşmeler ayarlıyo ve arkadaşımın haberi olmaması içinde uyarılarda bulunuyo neden haberi olmasın dediğimde ise dertleşicem onunla sorunlarımız var o yüzden diyo(ben hiç bir buluşmaya gitmedim ) halam daha çocuğu görür görmez bu senden hoşlanıyor ve arkadaşın farkında dedi en son geçen gün keşke farklı şartlarda farklı yerlerde karşılaşsaydık diye bir mesaj attı ondan sonra çocukla konuşmuyorum sizce arkadaşıma bahsetsem mi yoksa düğün hazırlıkları yapıyolar sussam mı ?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• bence bahset kimle evleniceğini öğrensin

0|0
    0|0
    • keşke yapması da söylemesi kadar kolay olsaydı

• bişey değil ben seni ekliyim sonucu söyle merak ettim

• tabiiki ekledimmm :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesinlikle soylemelisn

1|0
    0|0
  • o çocuktan hayır gelmez bence arkadaşını yol yakınken döndürmelisin ama bu anlattıklarından eminsen anlat arkadaşına yoksa evlilik arifesinde olan ilişkiyi yıkma...

0|0
    0|0
    • işte sorun orda yani belki ben yanlış anlıyorum diyorum kendime ama sonra açıyorum mesajları okuyorum her şey ortada diyorum insan konduramıyor ki sonuçta en yakın arkadaşımın eşi olucak o insan

• işte en korktuğum cevaptı bu aramızın kötü olması.. ama ne olursa olsun dediğiniz gibi o da bilmeli bunu..

• kesinlikle bilmeli yarın öbür gün elbet hak vercektir sana

• Bence bahset ama arkadasınıda kaybedersin üstüne adamda sana fhise o bana kuyruk salladı der yinede herseye ragmen kazanan olmak istiyorsan ikisinede yol ver

0|0
    0|0
    • arkadaşım ben en değerlim kız kardeşimden hiç bir farkı yok ona yol veremem böyle bir şey söz konusu bile olmaz zaten benim için değersiz biri olsaydı dert etmezdim görüşmezdim ikisiylede

• Arkadaşını uyar bu ne rezil insan evlenecek birde.

0|0
    0|0
  • bence anlat

0|0
    0|0
  • Vay şerefsiz... Vay alçak !... Yazıklar olsun ona ... Daha ne diyim :(((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...