Bu kızın amacı ne????

ya fakültede bir kız var, tanımıyorum, sadece sima olarak tanıyorum. birkaç cümle ettiğimiz var, diğer arkadaşların yanında görünce falan. kız geçen benim en yakın arkadaşıma "o çok değerli bir insan, çok güzel, ona iyi davranın" falan demiş.

bugün de koridorda arkamdan gelip kolumu tuttu ve "benimle neden hiç konuşmuyorsun?" dedi. kolumu çektim ve sınıfa girdim.

sinir oldummmm.!

Güncellemeler:
ya arkadaşlar şimdi bu kız ve en yakın arkadaşım bir yerde oturmuştuk bir kere 15dk. falan. öylesine ders çalışırken o da ordaydı diyelim. sonra muhabbet açıldı, konuştuk falan. beni tanımıyor, hakkımda bir çok şey söyledi.. yok müziği seviyorsun, yok şundan hoşlanıyorsun.. sonra ben şok oldum tabi. sordum buna nereden biliyorsun bunları. bana dedi ki "içini okuyorum" korktum ://

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiç tanımadığım insanlara çok selam söylemişliğim ve hatta yüzünü bile görmediğim kişilerle birileri vasıtasıyla muhabbet etmişliğim var. Abartmaya gerek yok, sadece arkadaş olarak bir şans ver, kimse ölmez...

0|0
    0|0
  • yahu sana iyi davranmış sanki ama o kızdan uzak durun demiş

sanki sana da bir daha bana selam verme demiş gibi kolunu çekip trip atmışsın sen böyle davranırsan gerçekten ilerde insani ilişkilerde sorun yaşarsın. çok büyük ayıp etmişsin

0|0
    0|0
  • bana hiç bir kız üniversitede de böyle bir şey yapmamıştı :) vay be ama erkek yapsaydı yığardım onu oraya ...

0|0
    0|0
  • Biseksüel galiba niyeti de bozmuş tenha da çok gezme xD.

Bana manyak gibi geldi öyle tipler olur zorla en iyi arkadaş olmaya çalışırlar .

0|0
    0|0
  • Hadi iyisin kaptın kızı kız :D

0|0
    0|0
  • neye sinir oldun ki kız ne güzel işte senin iyibir insan olduğunu söylemiş ve seninle konuşabilmek istemiş zannedersem seninle arkadaş olmaya çalışmış bence bir şans ver

0|0
    0|0
    • yani kızın tavırlarından rahatsız oldum :(

• şans ver arkadaş ol nikahına almıyorsunya baktınki uyumsuz biri tatlılıkla söylersin arkadaş olmak istemiyorum dersin olur biter hem bu durumda net cevapta vermiş olursun o kıza

• teşekkür ederim..

• Uzak dur o kızdan tehlikeli bir tip.

0|0
    0|0
  • ona sorsna amacın ne diye

0|0
    0|0
  • lez olmasn sakn :O

0|0
    0|0
  • lezbiyen sana kafayı takmış artık çok kaşılaşılan bir durum

0|0
    0|0
  • kuytuda köşede çok gezme sana abayı yakmış :))

0|0
    0|0
    • :( saçma sapan konuşmasana.

• e işte aşık olmuş sana lezbiyen herşey ortada

• ya yok öyle biri değil. abartma.

• O yakin arkadasin kiz mi erkek mi ?

0|0
    0|0
    • erkek.

• o kız erkeğe yanaşmaya çalısıyo ondan dolayı grubun içerisine dahil olmaya çalısıyodur.. kız iyi birisiyse yap aralarını gitsin..

• yuh. bir git ya. benim sevgilim adam. :/

Kızlar Ne Diyor 5

• normal hareketler değil bunlar. tuhaf.

0|0
    0|0
  • sevmiştir seni. Ama tuhaf bir sevgiymiş. Nedn hemen kötü düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • sende yedin tabi öğrenmiştir birinden veya eskiden arkadaşsınızdır unutmuşundur

0|0
    0|0
    • yok ya, ilk kez gördüm.

• yani fakültede sima olarak tanıdık, ismini bilmiyorum. yani görsem evet bizim dönemden derim ama isim yok ;)

• bazen banada öyle oluyo sima olarak tanıyorum ama yok yani ruhsal sorunlular oluyo öylr

• Arkadas olmak istiyordur hosuna gitmissindir.

0|0
    0|0
    • iyi de böyle hareketler yapması gerekmiyor :/

• lezbiyen olabilir dikkat et bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...