Vücut çalışan bodyciler bakabilir mi?

Orta seviye bir program lazım yas 19 boy 1.80 nette bulamadım gittigim spor salonuda yazmadı. Anlayan biri program verebilir mi lütfen

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• heee buyur, geldim :D

0|1
    0|2
    • :D Hos geldiiiin sefalar getirdiinnn :) anlıonmu vücut geliştirmeden ? :D

• yok nan rahat ol, yenge de :DDD

hadi kactim ben

• okey by

Kızlar Ne Diyor 2

• gittiğin spor salonunu değiştir.öyle saçma şey mi olur.kilonu,vücut yağ oranını,kitle endeksini bilmeden nasıl program yazılsın.bilinçsizce olur.spora yeni başlayan birine de ha deyince hemen her programı yazamazsın.

0|0
    0|0
    • Ya gittigim spor salonunda biri 19-biri 20 yasında 2 genc var onlar ilgilenio 5 yıllık sporcular hayvan gibiler de 2 side ayrı ayrı gösterio o yüzden onlara uymak istemiyorum. Baska yerede gidemem bu evime yakın.

• Spor salonunda trainer varsa yazmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• güzel kardeşim en az 1-2 aylık olacaksın ki spor hocan sana yemek ve egzersiz programı yazsın tabi bunları yapmadan önce boyunu kilonu kol ve bacak kaslarını ölmesi, karın kitle endeksini yaktığın yağı ve kaloriyi bilmeden yazamaz eğer öyle bir şey yaparsa bırakmalısın o salonu.

0|0
    0|0
    • 4 Ay kadar gittim ara vermstm tkrar basladım. Evet haklısın bu spor salonunu bırakmalıym fakat evime yakın işte. Zamanım yok direk okul çıkısında spora gidiyorum

• o zaman aklını kullan ve diğer elemanları sorgula onların programlarına bak ya da hemen hemen seninle aynı süredir giden elemanlar var ise sırasıyla hangi aletleri kullanıyorlar önce gözlem yap sonra icraat.

• Hepsi gelismiş. O 2 oglnla beraber calısıyolar

• burdaki cahillerin lafıyla bişey yapmaya kalkışma.

www.bodyforumtr.com

bu sitede aradığın herşeyi bulabilirsin. üyelik açıp yardım iste.

0|0
    0|0
    • Yok program yazmio ordaki adiler

• neden yazmadılar ki

0|0
    0|0
    • Kagida yazarak vermiolar. Şunu yap bunu yap diyolar 2side farkli gosterio bnde guvenmiom onlara

• haklısın o zaman

• Ha birde yeterince elinde dambıl ve ağırlıklar var mı?

0|0
    0|0
  • Sana yazarım ama uzun sürer sıra sıra göndermem lazım ne zaman başlayacaksın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...