Arkadaşlar lütfen acil yardım!!

arkadaşlar, ben bir kızı face den sahte bir hesap açıp ekledim, sadece bir gönül meselesi konusunda çaktırmadan ağzını aramak için, onun arkadaşlarından birinin adıyla açtım kabul etti ve sanki o arkadaşıymış gibi ona bir kaç soru sordum o kadar..sonrasında aradan bir ay geçti bugün girdim kız hesabını kapatmış tabi gerçek arkadaşıyla konuşunca geçende konuştuğu kişinin o olmadığını anlamış olabilir yazdıklarımda bir kaç soru tehdit hackleme falan hiçbişi yok benim sorum benim face hesabını, IP numarasını falan polise bildirip internet hattımın üzerinden falan kim olduğum tespit edilebilir mi, bu IP falan nedir Ip numaramı herkes bulabilir mi? kısacası kız bir yerlere bildirip kimliğimi bulabilir mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hemen adresını değiştir evden tasın hatta ülkeyı terket durumun cıddı farkında değilmısın

1|0
    0|0
    • en iyi cevap (+1)

• tamam takıldım bıraz. kusura bakma.

Tamam sımdı endıselenme bırsey olmaz sana ulasamaz. bu ıs çok kolay değil. ıcın rahat olsun

• saol:)

Erkekler Ne Diyor 2

• ortada suç yok ise şantaş tehtit gibi savcılığa şikayettede bulunsa sonuç alamaz ama suç var ise o zaman ıp den bulurlar seni ki bu çokta uzun sürmez.

0|0
    0|0
    • hmm suç yok bir kaç soru sordum arkadaşıymışım gibi o kadar polise gitse işleme alırlar mı, ip tespiti gibi..

• polis alır savcıya sevk eder ancak savcılık muhtemele işleme almaz çünkü ortada suç yok.savcılar her önüne gelene suç deselerdi mahkemler dolar taşardı.

• ewet seni sikayet ettimi emniyete girmişsin ıp gözükmüstür etmedıyse sorun yok..bekle ve gör eve polis ya da mahkeme kagıdı gelir 3-5 ay cıınde anlasın sende

0|0
    0|0
    • hesap adı sahteydi, ayrıca mesaj içeriğinde tehdit hackleme falan yok..

• beni korkutan ceza değilde kimliğimi öğrenmesi...suç yoksa ip de araştırılmaz heralde?

• sen ne yaptın tam olarak? senı durduk yere nıye ogrenmeye calısın kı hem dıyelım anladı senın arkadası olmadııgnı ısı gucu yok polıse gıdıp senı bulmayamı calısacak

?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hic ugrasicagini sanmiyorum

0|0
    0|0
    • hesabını kapatmış ama dolandırıcı falan sanıp polise falan bildirmiş olmasın?

• Sanmiyorum icini rahat tut

• evet hesap üzerinden ip adresi tespiti yapılabiliyor ama uğraşacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • peki tespit ederse kimlik bilgilerine ulaşılabilir mi?

• bunun için savcılık izni gerekir ama olabiliyor evet.

Yükleniyor...