Türk kızının Rus kızına tercih edilme sebebi ne olabilir ?

Türk kızının Rus kızına tercih edilme sebebi ne olabilir ?

0|0
38|67

En İyi Kız Görüşü

• Hımmm triplerimiz kıskaçlıklarımız sevimliliklerimiz sıcakkanlılığımız ...

2|5
    0|2
    • Teekkür ederim canım :)

• Sıcak kanlı derken?

• O sıcak kanlılık hepinizde yok ama sıcakkanlı olan içinde ölünür o nasıl bir huydur <3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 37

Erkekler Ne Diyor 66

• Bazı nedenleri sıralamak isterim.

-rusça bildiğim için

-gerçek sarışın oldukları için

-makyaj olsun olmasın bakımlı ve sade giyimli oldukları için.

-kumral erkeklerden ve centilmen erkeklerden genelde hoşlandıkları için(onların erkekleri genelde sarhoştur, kendi tabirlerine göre buzdolabıdır)

-yalan dedikodu durumları yok ve yok denecek kadar az olduğu için

-kültür seviyeleri genel olarak daha yüksek olduğu için(türkiye'ye gelen kötü kadınların mesleklerine dikkat edin öğretmen,sağlık personeli vs) az ücret aldıklarından dolayı geliyorlar

-türk kızlarına göre daha rahat oldukları için

-sanıldığı gibi önüne gelenle düşüp kalkmadıkları için

(Bütün bunları kendileriyle yaşadım ve konuştuğum için biliyorum)

türk kızlarının artı yönlerine gelirsek

-islamiyetten dolayı namus kavramı kuvvetlidir (ruslarda da bakire bayanlar vardır fakat ortodoks dindar ruslarda görülür genelde)

-Belki daha fazla güvenebilirsiniz türk kızlarına

-Ev hanımlığı konusunda aynı seviyelerdedir ruslar da.

kiminle evlenirdim? İlk tercihim Türkler olurdu yine de.

0|3
    1|1
  • İtalyan ve Yunan Kadınları da var ...

Gerçekler acıdır : Türk Kadını vücudu dolgun değildir ve makyaj güzelidir . Boyu da kısadır .

En güzel Türk Kadınları genelde kısa boylu olanlarıdır.

Farklı etknikteki Vatandaşlarımız ise daha güzelleri vardır.

Tercih tabiki salt dış görünüş değildir ama bir gerçek var huyu da malesef Türk Kadınlarından daha iyi .

Bakire olmadığını ( üniversite de toplu seks yapmış ) nişandan sonra söyleyen ve erkeği de kaçtığı için para cezası alan bir Türkiye de kadının zamanlamasına ve bakış açısına bakar mısınız ! ...

Kadınların kendilerini bakire gibi göstermeleri de ayrıca düşündürücü ...

Bir de diktirenleri var zifaf gecesi için sırf kan gelsin bakire olduğu sanılsın diye. Bazı eğitimsiz erkekler bu kandırmacayı yutmaktadır . Türk Kadınları baştan yalan söyleyeceğine doğrusu söylesinler ...

Slav geni taşıyanlar fiziken çökme olmaz ve karakterleri de eğitimle ortamla değişken olsa da genelde huyları iyidirler .

Ukraynalı Rus vs.. bölgelerdeki kadınların Türkiye yi de tercih etmesinin bir sebebi AİLE kavramı . Kendilerinde aile kavrmaı yoktur ve kadın seks objesi olarka algılanmaktadır ve çocuk babayı bilmez . Erken yaşta evlilikler vs... Aile olmak istiyorlar ve Türkiye Batı gibi dejenere olmadığından cazip gelmektedir.

Slav Kökenli kadınlar salt yakışıklığa bakmıyor aile olmaya ve huzura bakmaktalar. Çoğuda eğitimli olması bilinçli olduklarını kanıtlamaktadır .

Genelde Türk Kadınlarına da iyi bilinçli Türk erkekler pek kalmıyor .

Bir diğer gerçekte var refah seviyeleri düşük olmaları ama sırf bunu düşünen gider Avrupa ya ama çoğu bunu tercih etmiyor.

Aşkı bulmak zor değil... Sadık erkeklere bakıyorlar yani sadakata önem vermekteler .

Türk Kadını genelde eğitimsiz eğitimi de üniversite bitirmek yüksek lisans vs. zannediyorlar. Öğretimle sadece cehalet gider ...

Türkiye de marjinal kadınlar vardır .

Gerçekten de Türk Kadınları sağlam bir kıyas istiyorlarsa Slav kadınlarıyla beraber takılsın Erkeklere nasıl yaklaşıyor muhabbet kültürü nasıldır vs...

0|3
    2|1
  • Türk kızını seçebilmem için 10 neden size.

1- türk kızı gerçekten sevebilir. rus kızı tek gecelik düşünür.

2- türk kızı sadıktır. rus kızı her gün başka biriyle takılır.

3- türk kızı fakir olsanız bile sizle evlenebilir. rus kızı parasızlarla takılmaz hep zengin ister.

4- türk kızı süper yemek yapar. rus kızı rus salatasından başka bir şey yap(a)maz.

5- türk kızı düğünlerde oynar. rus kızı barlarda, discolarda oynatır.

6- türk kızının makyajsız hali bile güzeldir. rus kızı yüzünde yarım kilo makyajla dolaşır.

7- türk kızı 40 yaşına geldiğinde bile güzeldir. rus kızı 40'a gelmeden çökmeye başlar yaşlanınca çirkin olur.

8- türk kızı varı yoku bilir hastalıkta sağlıkta yanındadır. rus kızı en ufak bir şeyde bırakıp gider.

9- türk kızına fahişe gözüyle bakılmaz. rus kızına geceliği kaç kaç dolar ? diye sorulur.

10- türk kızı, bizim gibi türk erkeklerinden hoşlanır. rus kızları sizden yakışıklı birini bulduysa bırakıp gider.

8|1
    2|5
  • ah ah kizlar burada sizinde sucunuz var biraz ?

bizim erkeklerin tamam kanlari biraz fazla fokurduyor ama sizde genellikle karaborsa gibi bizimkileri cok kotu tersliyorsunuz. bizim erkeklerde sizleri biraz havali ukala buluyorlar.

Rus kizlarina gelince Turkiyeye daha cok Ruslar gelmis ve muhabbet hep Rus uzerunden donuyor. Erkekler butun Rus kizlari guzel degil yapmayin sarisin mavi gozlu diye hemen gotunuz dusmesin bir kiz sadece fizigi icin tercih edilmez terbiye, sadakat, ahlak ananeler boyutuda var bunun.

0|1
    0|1
  • Rus kızlarını daha doğrusu Ukrayna kızlarını Türk kızına tercih ettiğimi de nerden çıkardın?

Asla böyle bir hata yapmam.

1|1
    1|2
  • öyle bir hata yapacak kadar aptal değilim.bir tane rus kızını on tane türk kızına değişmem.yorumlara baktımda soruyu tersten anlayan da yazmış düzden anlayanda.mesleği turizm olan ve ukraynalısı moldovalısı rusu azerisi kazağı ahıskalısı gürcüsü yani kafkas milletlerinin neredeyse tamamından arkadaşım var ve bayan.hepsi de çok ahlaklı çok namuslu sıcak kanlı samimi TERBİYELİ evlerinde de oldukça BECERİKLİ hatunlar.tersten anlayıp kaşar diyenlere sormak lazım be ey sefil!sen kaç tane rus vs tanıdın?sen daha namuslu ise madem neden iftira atıyorsun?onlar yalan konuşmaz.bakireyse bakire değilse değildir.burdakiler gibi namuslu bakire ayağına yatıp arabanın arka koltuğunda vermiyolar.tabiki pisi de paçozu da var.her milletin var!ben türk kızını asla rus kızına değişmem.rus kızına acem mülkü fedadır.tanımayan bilmeyen işkembeden sallamasın.

0|1
    1|1
  • Hemen bunu açıklayabilirim uzun süre rusların içinde yaşadığım çok farklılıklar gördüm rus kızı iltifat ettiğinde hoşuna gidiyor ona birşey aldığında onun içinde okadar değerli oluyor ki (fiyatı onemli bile değil ) onunla birşeyler paylaştın mı kendinden daha cok koruyor ve seni güldürmeyi çok seviyor bazen sen yorulma diye gidip içki veya ona benzeri şey gittiğiniz mekan self servis ise sizi yormayıp gidip kendi alıyor alışverişi seviyor ama sizide bu alışverişte yormamak için elinden geleni yapıyor geceleri cıkıp sizinle gezmeye bayılıyor kimseye asla yüz vermiyor hatta tam tersi eğer bir sevgilisi var ise o asılan kişiye yapmadıgını bırakmıyor :)

0|2
    2|0
  • Çünkü rus kızı derin dondurucu türk kızı merkezi ısıtma sistemi ^_^ Güzel olabilirler ama robot gibi ruslar

1|1
    0|0
  • kim demiş türk kızını tercih ettiğimi. aksine rusları tercih ederim.

0|3
    0|0
  • tavır yapmazlar trip atmazlar halden anlarlar..

0|1
    1|0
  • Rus kızları daha güzel. Birde tipe huya pek bakmıyorlar o güzelliklerine rağmen

0|1
    1|0

• 0|3
    1|2
  • kaşar olmaları olmasın sakın

2|1
    1|0
  • kolay olması :)

2|1
    0|1
  • Her yer rus kaynıyordu zaten değil mi ? Ayrıca artık Türklerin ahlakı rusları da geçti . Veren verene.

0|2
    0|1
  • türk kızını rus kızına tercih eden beyin değil aşşağıdaki mahlukat cem yılmazın dediği gibi beyni yok fikri var p**evenkin sadece okarar veriyo okadar mesafe var beyinle arasında nasıl mesaj gönderiyor bilemedim rus kızını görünce hemen mesaj yukarıya abi bu yatakta işi görür biz bunu alalım diyor olay bitmiştir

0|0
    0|0
  • Ruslar soğuk kanlı ben sevmiyorum herşey sxx değil evlenene kadar Elizabeth :D

1|1
    0|3
  • Öyle bişey yok.

0|1
    0|0
  • ben bu sefer türk kızlarını tutuyom onlardan fayda yok hafız :D

türk kızları ¦¦¦

3|1
    1|2
  • kültürel uyum/ fiziksel güzellik herşey demek değildir.

0|1
    1|0
  • Türk kızının naz yaparken rus kızının kucağa atlaması

1|1
    0|1
  • sadece yaprak sarması yapmaları olabilir...

1|2
    0|1
  • türk kızına göre daha sadıklar ve halden anlarlar

0|3
    5|1
  • Rus yerine türk kızınımı seçiyorlar?...bir zamanlar nataşa diye karadenizi ele geçirrmişlerdi..ve çekilen kredilerin ödenmemesi yüzünden bankalar karadenizde çok zor kredi veriyorlardı..ama ordaki erkekler ne yaptı,ikametini batıda gösterip yine kredi çektiler,Düşün rus kızlarının değerini (bunu bir banka müdürü arkadaşım anlatmıştı,gerçek),birde ben turizmciyim emin ol turistik olarak hala türk erkeklerinin %80 ninden fazla rus ülkelerini (rusya,ukrayna,moldovya,belarus ...vb)..şimdi bir daha düşün türk erkeklerinin tercihini?

0|0
    0|0
  • ben değişmem hacı ama kezban olanlarını da degil rus somalili gelse değişirim :))

0|1
    1|1
  • Her zaman söyledim illede tür kızı diye burdada söylüyorum türk kızı (:

1|1
    0|0
  • Türk kızları sevmiyor Rus kızları :D

0|1
    0|0
  • tercih sonuna kadar rus kızı aga

0|2
    1|0
  • saçmalamıssın

0|1
    0|1
  • esasında birde şu var :D genelde dilini bilmediğin için sana dır dır edemez :D

0|1
    0|0
    • Yok la normalde de çok konuşmuyorlar sakin yapıları var (: ben bizzat şahidim

• valla türkçe bilenleri ile sohbet ettim dır dırı eksik olmuyor :D abi türkçe bilmiyorsa iyi :D

• Erkekler Devam
    36
Yükleniyor...