En yakın arkadaşın yaptığına bakın

Yakın kız arkadaşınız sizin hoşlandığınız çocuğu bilmesine rağmen , bu çocukla gece 4 lere kadar konuşursa ne hissedersiniz?

Not : kızın sevgilisi var,

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ruhunu satmış insanlar beden ne yapsın.

0|0
    0|0
    • olan bana oldu ama ben çok ağladım o gün .

• Amaan öylelerini yamacına sokma.. Sen sayfanı temizleyip hayatına devam et..

• kurtuldum çok şükür o kızda evlendi yeni ,

Erkekler Ne Diyor 6

• Baya yakın olduğunuzu :)

0|0
    0|0
  • kız sevgilinden göremediği yakınlığı çocuktan görüyor.ee sende mölmöl bakacağına çocuğa derdini anlat be arkadaş.çocuk da kendine bişi bakıyor tabikisi.belki sevgilisinden ayrılır hesabı yapıyo

0|0
    0|0
    • evt çok haklısın kız sevgılısınden yakınlık goremıyordu , dort yılın sonunda yenı evlendiler ama kızın zoruyla oldu o işte, çok doğru teşhis

• ondan sonra bunlar çıkıp tr sevgisi bilmem şu parti ayağına bişiler bişiler.neyse girmicem o konulara.çocuk da belliki yalnız.bişiler peşinde.niyetide kötü sanırım.Allah ıslah etsin.burda da hocalık yapıyom gibi oldu sanki.dilerim gönlündekini bulursun.yoksa böyle yalnız olmuyor

• çocuğa sordum zaten oğlan ben ona safca duygularla yanaşmadım dedi, kızda çocuğun ondan hoşlanmasından memnun oldu , yani kızda tuhaf kızın sevgiliside bu kızı takmıyordu hep kızın zoruyla evlendi gecen ay.

• Kusura bakma ama kankan kaşarlık yapıyor.

3|0
    0|0
    • kız sonra sevgilisine söyledi , sırf sevgilisini kıskandırmak için ,

• Hımm iyi olmuş bak bu..sevgilisiylemi evlendi?

0|0
    0|0
    • evt onla evlendi

• İnsanlar ne kadar rahat davranabiliyor artık hayret doğrusu.

• oyle vallahi ama ben bu kadar rahatını hayatımda ilk kez görmüştüm , ben kötü niyetli olsaydım kızın sevgilisine soylerdım ama sevgiliside onu çok takmıyordu , kızın zoruyla evlendi gibi.

• Kız sevgilisinden ayrılır o çocukla başlar aha söyliyim şimdiden, her gece 4 e kadar diyosun, ben sevgilimle en fazla 2yi buluyorum sonra muhakkak birimiz küt uyuyakalıyor

0|0
    0|0
    • yok her gece değil bee o gece sadece

• E ozaman önemli bişey hakkında konuşuyo olabilirler o gece, ama arkadaşın senin o çocuktan hoşlanmanı takmıyor hiç o belli

• alttaki yorumlarımı oku olayı daha iyi anlarsın.

• İkiside bulmuş birbirini der kurtldum die şükür ederdm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kızın sevgilisine durumu söylerim

ikisini de hayatımdan çıkarırım

0|0
    0|0
    • yok ben soylemedim kız evlendi çocukla , şimdi söyleyip onların arasına girmek istemedim.

• hata etmişsin söylemeliydin

ikisinden de bir cacık olmazmış

• ya kızın sevgiliside onla bunla chatte konuşmuş kız uyanıkmış bılgısayarını karıştırınca görmüş bananen o çocukta akıllı dğeil ki.

• Kim buna aman kötü bir niyeti yoktur diyebilir:) Bence herşey ortada..

0|0
    0|0
  • Dost ve düşmanını iyi seç.

0|0
    0|0
    • ya kız o akşam p*** izler misiniz deyince çocuk bu kız rahat diye aradı , onunda sevgilisi vardı bile bile konustu 4 e kadar sonrada kız sevgilisinde beni rahatsız ediyorlar dedi , çocuğu kıskandırmaK İÇİN ÇOCUKTA buna cep telefonu aldı , şimdide nikah kıydırlar , tabii sevgilisinin bundan haberi yok.

• Benzer sey basima gelmisti. Yillar evvel birine platonik asiktim ev arkadasima anlatiyirdum hep. Bi de baktim kiz suslenip puslenip cocugun oraya gidip onu tavlamaya calisiyor devamli bahaneler uretip gorusuyor... iste canim buna dost kazigi deniyor :))

0|0
    0|0
  • Kızın niyet kötü, çocuğunda kötü. Ben de yakın arkadaşıma sevgilimin nosunu verdim aramızı düzeltsin diye. maşallah o kadar etkili bir konuşma yapmış ki adamı kendine aşık etmiş. Sevgili oldu kahpeler :@

1|0
    0|0
    • yok , oğlana sordum oğlan ona safca duygularla yanaşmadım dedi bana, ama kız çok havalandı kendini beğenmiş diye havaya girdi.

• çocuk yalan söylüyor. bunlar yakında işi pişirir dediydi dersin. Hiçbir erkek saatlerce boş muhabbet etmez, mutlaka bir çıkarı vardır .

• yaw zaten o akşam kız çocukların yanında p** izler misiniz diye sordu çocuk doğru söylüyor eminim.

Yükleniyor...