Benden uzaklaşmasının sebebi ne?

Onu aylardır seviyodum bir arkadaımın sayesinde onu sevdiğimi öğrendi bana yakınlaşmaya başladı ben normalde soğuk bir insanımdır insanlarla konuşurum ama resmiyimdir hele ki erkeklere karşı.Bide konu sevdiğim çocuk olunca utanıyorum hep ayrıca daha birbirimizi tanıyalı bir kaç gün olmuştu benden uzaklaşmaya başladı nedenini bilmiyorum ondan önceki ilişkilerimdede ben hep böyleydim ama hiçbiri benden uzaklaşmamıştı.O niye uzaklaştı suçlusu ben miyim? Kafayı yiycem

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• eden bulur

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• HERKESİNN YAPISI FARKLI KİMİ ÇEKER KİMİ ÇEKEMEZ...

• kendini bir şeylerle suçlarsan o haksızken haklı duruma geçer gidenler bizden deyil de

Erkekler Ne Diyor 2

• hem uzak duruyorsun hem de niye benden uzak diyorsun. :)

0|0
    0|0
    • Buna uzak durmak denemezki sadece daha tanışalı 2 gün olan birine karşı resmiyet

• Belki senden bir yakinlik goremediginden kaynaklan birsey nedersin ? : )

0|0
    0|0
    • Belkide ama ne yakınlık gösterebilirdim ki iki günde? Ayrıca benim ne telefon numaramı istedi nede facebooktan falan ekledi ona göre gerek yokmuş.Ama baktım bizim sınıftaki kızları hatta alt sınıftaki kızları bile eklemiş onlara vardıda bana mı yoktu?

• Ama senden yakınlık göremediği içindir dedin : /

• Ilk etapta bende kendimi boyle bir dusunceye kaptirdim ama boyle bir dusunceye kaptirdigim icin boyle olmasi gerekmiyor. O yuzden soruna net bir cevap vermek cok zordur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...