Kapat

Sizce bu mahkemenin sonu ne olur?

Olay Bursa'da oldu.Kavgalı olduğumuz komşular bizim odunluğumuzu yakmışlar sonrada itfaiye çağırmışlar ve benim yaktığımı söylemişler.İtfaiyede polise haber vermiş,poliste beni aradı İzmir'de olduğumu söyledim.Dönünce kimse aramadı.Bende önemsemedim.Aradan 2 yıl geçti bu arada ben Çanakkale'ye taşındım.Eve duruşma celbi geldi.Bugün duruşma vardı.Olanı biteni hem yazılı hemde sözlü olarak anlattım.Avukata da daha önce danışmış onunda haberdar olmasını sağlamıştım.Avukat beni şikayet eden komşuların ifade değiştirdiklerini O YAKMADI BİZ GÖRMEDİK e çevirdiklerini anlattı.Hakim bugün BU İNSANLAR GERİ ZEKALIMI? DİYE SORDU.Bende Orayı Onlar Yaktılar dedim.Hakim bencede dedi.Sonra bir avukat gibi benim ağzımdan ifade doldurttu.Avukatımada eklemek istediğiniz ya da itirazınız var mı? dedi.Tek kelimeyle MÜKEMMEL yanıtı aldı.Sizce bu mahkeme nasıl sonuçlanır.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• sen haklısın senin zararına olmayacağı kesin. diğer tarafa da bir para cezası gelebilir.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah islah etsin kendi evimiz evliyim sırf bu yuzden kocayi da bosuycam evde 4 duvar arasindayim resmen çöp atmaya dahi çıkamıyorum kapi komsum gelin geldiqimden beri ugrasiyor tipik mahalle kasarii ya malimda gozu varki ben 4 katli binada o ise gece komutta oturuyor ya da esimde gozu var ki olabilir kocasi kari kiz pesinde ve cingene desem cingeneye hakaret ederim kuma gibi yetisiyo azimdan cikmayan sözleri meydah ediyor pskoljisi bozk orspunun oderece kadin kavagasindan cikti bicakla kapima dayandı lar esine gidelim diyorum yok huzurum yok bide benimki karı gibi korkak pisirik oderece sonucmu kirip ayağım i otuu ryorum evde kapi onune ciksam devamli laf atiyo istedgide bu cocuklarim olmasa bicaklarim pasa pasa yatar cikarim ama cocuklarim var

0|1
    0|0
  • hakimler yorum yapar mı bu şekilde bilmiyorum,

konuşmak için bile izin alıyorsun haklıysan bile terslerler adamı..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gecmis olsun (: allah kuru iftiradan korusun bizleri

1|1
    0|0
  • Sulh ceza mahkemesi ise öpüşür barışırsınız gibime geliyor :D

0|0
    1|1
    • Asliye Ceza

• O zaman rahmetli Kemal Sunalın davacı filmindeki gibi sürünebilirsiniz :/ Geçmiş olsun şimdiden ne diyeyim Allah hakkınızda hayırlısı neyse onu versin.

• iş hakimlere kalmış

0|1
    0|0
Yükleniyor...