Kız kardeşim yaşıtları gibi davranmıyo..??

başkasının hesabından girdiğim için gizli sormalıyım..14 yaşında bir kardeşim var ve sütyen takmasından yanayım..fakat kabul etmiyor hala yarım atlet kullanıyo..ileride evleniceğini ve sarkık göğüslere sahip olmanın iyi bişey olmıycağını söylüyorum ama hiç kabul etmiyo..bi de hiç diğer kızlar gibi giyinmiyo hep geniş erkek tişörtleri ve kotları falan giyiniyo.. diğer yaşıtı kızlar gibi davransın istiyorum, sütyen taksın daha hanım hanımcık giyinsin ve davransın..ama bizimki gta da arabaya birilerini atıp duruyo, fifa oynuyo..onlara bu özellikleri nasıl kazandırabilirim..? hatta diğerleri gibi belieber direkşıncı falan olsun ya bir kızlık göremiyorum..

Güncellemeler:
gta da arabaya kızları atıyomuş bir de kerata yeni öğreniyorum..vay be buna gülesim geldi..

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle beliber ve direkşının videolarını izlet.

Kick Ass 2 filmini izledinmi bilmiyorum ama Mindy diye bir karakter var orda.Oda aynı senin kardeşin gibi özelliklerini kaybetmişti.Ona bu direkşıncıların bir videosunu izlettiler bir anda giyimi değişti.O filmin sahnesini bul ve izle.Aynısını sende uygula.Sırf onun için o direkşıncıların video kliplerini izle.Denemeye değer.

0|1
    0|0
    • ya diyoki nesini beğeniyo bu kızlar şu malların flan..

• ama biber ve direksiyon ":)" Dinletmen şart değil o filmde farklı bir grubu dinletmişlerdi.

Bak kick ass 2 filmini bul 23:30 dan sonrasını izle :)

bu arada grup union j şarkısıda carry you :)

filmde alacakaranlık ve channing tatum dan da bahsediyorlar.Bahsettiğim filmdeki kızların yaşı 15 yani pek bir fark yok.

Erkekler Ne Diyor 13

• Ona kendinden örnekler ver ve yanlış anlama ama kendi vücudunu göster ne olduğunu ve ileride ne olacağını anlat ama kızmadan azarlamadan kırmadan ;)

0|0
    0|0
  • Dogrusunu yapiyor :

iste kaniti :

link

0|0
    0|0
    • olay sadece sütyen değil ki..tek o olsa iyi..

• Ozentidir ( erkekleri ozenmekte ) belli bir yasa kadar normaldir fazla ustesine gitme . Umarim cinsel kimligini lezbiyen olarak kazanmaz ... Kesin yargilamamak gerekir ama dikkatli olmak gerekir baski yapmadan bir konus onla .

Umarim masum bir ozentiden ibarettir.

• teşşekkür ederim, umarım.

• ilginç bir durummuş .

Anlamaya çalış bakalım sık boğaz etmeden.

Arkadaş gibi yaklaşırsan sebeplerini daha net öğrenirsin ve ona göre hareket edersin.

0|0
    0|0
  • bırak istediği gibi yaşasın kendi yolunu bulur sen ne kadar sıkıştırırsan o kadar abartır.

0|0
    0|0
  • kız olduğuna emin miyiz?

0|0
    0|0
    • evet..:

• benimde iki tane erkek kardeşim var.biri aynı benim gibi kaslı, iş versen yapıyor.diğeri da kaçmak için elinden geleni yapıyor.kendi bilir diyom :D

• göster amcaya pipini yavrum fılan demedıler demı kucukken... kendını yanlıs anlamıs olmasın yanı

• Aşık olunca düzelir merak etme :)

0|0
    0|0
  • ahahah :D ulan hey Allahım ya bu nasıl bir ergendir anasını satıyım :ASDAhala gülüyorum :D:D:D:D

0|0
    0|0
    • o kadar da komik değil...neden güldün ki bu kadar..?.

• ''ama bizimki gta da arabaya birilerini atıp duruyo, fifa oynuyo..'' işte buna güldüm :D

• evet cümleye dıştan bakınca komik hatta bana da komik geldi ama insan üzülüyor yine de..gtaya arabaya "kız" atıyomuş bak bunu yeni öğrendim ben sadece kızların arabaya atıldığını bilmiyodum o oyunda..

• o kendini arıyor olabilir en zor bulacagıda yaşta

0|0
    0|0
  • gta da arabaya birilerini atıp duruyo askjdlsah kardeşini yapmışlar ama olmamış. yeni bir tane yapsınlar şjkasdflkja

0|0
    1|0
    • neden öyle dedin ya..?

• yuh..! kızları atıyo yani..ben de diyorum bu odada arkadaşıyla konuşuyo kimleri arabaya atıp gezdiriyo..bişeyler duyuyorum ama..

• Bırak kızı yazık yaaa lol de oynuyormu? :D

0|0
    0|0
  • davraanışa göre mi kızlığına karar veriyosun fifa seven kızda olailir

0|0
    0|0
    • olay fifadan ibaret olsa tamam diyecem...

• yani kuzenlerim de var hemen hemen aynı yaştalar ayy çok tatlı çok yakışıklı ona hayranım gibisinden yorum yapıyolar..demek istediğim bu..sorduğumda eh yakışıklıymış deyip geçiyo benimki.

• bende demiyorum öyle ulu orta huy meselesi

• ya ilerde içip içip kocasını döverse :D

0|0
    0|0
  • yeni büyüyo müdahele etme. biraz yaşı ilerlesin belki erkeklerin göğüslerine baktıgını anlarsa onları saklamak ıcın sütyene başvurur üstüne gitme daha da kötü şeyler olabilir .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• müdahale etmekten vazgeç

oda yeni yeni büyüyor

kendine göre bir zevki var tercihleri var

senin hoşuna gitmek zorunda değil

bırak içine dışına istediğini giysin

aşırı açık aşırı rahatsız edici bir durum yoksa karışma

büyüdükçe farkına varır zaten kendi istemeli senin zorunla isteğinle ısrarınla olmaz

o daha çocuk daha büyümek ve hanım hanımcık olmak için zamanı var

0|0
    0|0
    • ya kadın gibi davransın demiyorum kız gibi davransın..zaten müdahee etmiyorum sadece bu sütyen konusunda biraz konuştum..

• aynı şey

vakti gelince ne yapması gerekiyorsa yapar zaten ama kendi istemeli bunu

bu onun zevki onun tercihi

• 4 5 yıla kadar değişmezse korkarım hep böyle devam edecek.

0|0
    0|0
    • hiç bu tür tanıdıkların var mı çevrende..şimdi büyümüş de olabilir..

• böyle birçok tanıdığım var ve şu arabaya kız atma konusu da eklenince... kardeşinin lezbiyen eğilimi olabilir.

• evet işte en korktuğum..:/

• Daha buyume ergenlim asamasinda 1 2 senwye duzelie kendi yasitlari gibi olur merak etme

0|0
    0|0
  • erkek gibi kız dedıklerı bu olsa gerek merak etme duzelırrrrrrrr benımde var basımda bı taneeee

0|0
    0|0
    • kim..?.:)

• yok almıyım canımmmmmssss

• peki sen bilirsin..;) cevap verdiğin için saol bu arada..

• Zaman ıcınde dıgerlerı gıbı olmadıgı ıcın kendısını değiştirmeye karar verıcektır.

0|0
    0|0
  • onu sen yapamazsın içinnde yoksa. erkek kardeşin varmı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...