Gözünüzün önünündekini farketmemek nasıl bir mallıkıtr ???uzun biraz ama okusanız sevinirim

7 yıl boyunca karşılıksız sevdiğim bir çocuk vardı hiç beni sevmedi ben sevdim hep bu durumu yaşayanlar nasıl insnaı tükettiğini bilirler

çok yakında bir arkadaşım vardı sevdiğim çocukla ortak arkadaşımız aynı zamanda bu yakın arkadaşım erkek kanakm kardeşim diye hitap ettiğim biriydi hep çok severdim onu birzmana sonra ben artık bu sevddan vazgeçmeye başladım yakın arkadaşımla eskiden tek konuştuğum oysa artık değişti ben o çocuğu aslında hiç tanımamışım

okadar çok ortak yanımız sevdiğimiz şeyler herşey aynı budrurumu farkedince hoşlanmaya başladımm ama kendimden utanıyorum eskiden kardeşim diye hitap ederdim şimdi çok farklı muhabbetler konuşmalar bakıışlar heycanmamalar oluyor napıcam :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kardeşim muabbetini hiç çözemedim '' kardeşim '' ne abi arkadaş arkadaştır. Ve arkadaşınla sevgili olmanda da sıkıntı görmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• devam etcen ne güzel anlaşabildiğin ortak yünlerinizin olduuğu nbir sevgilin oalcak .ama bir birinize englemeler koymaya kalkışmayın

0|0
    0|0
  • tadını çıkar :)

0|0
    0|0
  • bide hala sormaz mı ne yapacağını zaten yapıyon ya kız sende haa :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belki o da hoşlanıyordur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...