Galatasaray-juventus maç tahmini?

bence galatasaray saldırcak saldırcak juventus gelıp 2 tane atıp 0-2 yenıp gıdecek...nede olsa bızım lige göre daha ust sevıyede oynuyorlar...yanı standart ve sevıye farkı devreye bu maçta gırer dıye dusunuyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray formunda olursa iyi oynuyor ama çoğunlukla o formu yakalayamıyor işte..

0|0
    0|0
    • öle olabılır ama juventus hep formunda...yani hep aynı düzeyde oynuyor belli bir çizgide...ve bize ligde bizim takımlar iyi gelıyor ama biz kendı ligimize göre takımlarımızı iyi gördugumuzden real gibi birşey sanıyoruz gözumuzde buyutuyoruz..oysa onlar ust duzey lıgde daha ıyıler

• bayern munchen cok baska ya...fenerlıyım valla fenerede hem içerde hem dısarda 5 rahat atarlar..benceşu andunyanın en ıyı takımı

• Adamlar o kadar kordineli oynuyorlar ki tak tak tak gol :D yok böyle bir disiplin

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• 3-1 juventus kazanır

0|0
    0|0
  • aksam p*rno cekicez juveye

0|0
    0|0
  • juve realle berabere takılmış takım gs yi ne anlasn

0|0
    0|0
  • 2-1 gs kazanır

0|0
    0|0
  • berabera biter diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • her türlü juve alır maçı :D

0|0
    0|0
  • berabere bitecek bence.. 2-2 tahminim

0|0
    0|0
  • melo bu maçta kırmızı kart gorup gs nın basını yakacak diye dusunuyorum. sabrıden ıyı bı dayak yer bu sefer

0|0
    0|2
    • bencede melo juventus tarafından konusulmak ıcın ya kırmızı yer ya gol atar ya da kendı kalesıne atar :D

Yükleniyor...