Bana şu filmi bulur musunuz?

Aradım, ama bir türlü bulamıyorum. Aylar önce gene sormustum bunu, hala da yok hicbir yerde. Siz düsünün...

Filmin ismi; Soshite chichi ni naru (Like father like son) 2013 Cannes'da jüri özel ödülünü aldı. link

Bu da imdb sayfası link

Gizliye kapıyorum, çünkü bulunmazsa günün sorusu yapıp acacagım sorumu.

Hakaret etmeme garantisi veriyorum, gönül rahatlıgıyla yazabilirsiniz.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• iki hafta once hikayesini okumustum bu hikayenin gercegi yillar once dunya televizyonlarinda verilmisti arabistanda calisan turk isci hastanede dogan cocugu yanlsikla baska bir aileye veriliyor onlarda baska cocugu alip buyutuyorlar yillar sonra gercek ortaya cikincada dramatik bisey oldu cocuklar degistirildi vs filmi bayagi bir aradim bulamadim film 2013 yapimi daha yeni sayilir film sitelerine inmemistir ama android telefon kullaniyorsan marketten korean film movie music diye bir prog. var onu indiril mx kurarak izleyebilirsin tabii ingilizce alt yazisiyla turkcesi yok bosuna arama

1|0
    0|0
    • Film Japon yapım. Android telefon kullanmıyorum. Türkçesini aramıyorum zaten, yoktur.

• sen bilirsin arkadas. yazanda kabahat

• Bir sey demedim.

Erkekler Ne Diyor 5

• Şunu bulmuşsundur zaten? link dublajlısı yok galiba ya da alt yazılısı

1|0
    0|0
    • Bulmuştum onu, trailer'ı peşpeşe eklemişler. Kandırmaca o.

• Forumlara bir bakayım

• Ben her yerde aradım, belki gözümden kacmıstır ama. Bulabilirsen cok sevinirim...

• Film altyazısı bile yok daha nasıl bulmayı düşünüyorsun anca torrent indireceksin altyazısız ya da ingilizce altyazısı ile izleyebilirsin.

1|0
    0|0
    • Kat ph'de yok, aradım. Torrent yok ya da kacırdım.

Türkce aramıyorum zaten, mümkün degil Türkce bulmak. İngilizce altyazılı işimi görür.

• vallaha bulmuştum ama hakkını kaybettin mi hayatımı filme adamış ve arşivci olarak buldum ama linki atmayacağım sana ders olsun. :( mutsuz ve sinirli halime denk gelmen çok kötü oldu :(

• Höf...

Bir git..

• Buldum! Torrent kullanmayı biliyorsanız link buradan indirebilirsiniz ingilizce alt yazılısını, eğer bilmiyorsanız ekleyin beni yardımcı olayım size.

1|0
    0|0
    • link şuda youtube versiyonu tabiki doğru bu ise

• ara ara bulursun çok daha ararsın sana turbobit linki atacaktım.

• Tamam, bulursan at mutlaka...

Teşekkür..

• trailer güzelmiş be

bende merak ettim, başlığı takip edicem

1|0
    0|0
    • Güzel film, hastanede karıstırılmış bebegi aile kendi cocugu sanıp büyütüyor. Olay ortaya cıkınca tercih yapmaları gerekiyor...Acacagım sorumu, vazgectim.

• türkçe dublajını istiyorsun ?

1|0
    0|0
    • İngilizce altyazılısını buldum, kaldı Türkçe dublajlısı? :>

Yok, ingilizce altyazılı olana da razıyım.

• biraz zor gibi gözüküyor :S

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...