Eşinizin zayıf yönünü buldunuz diyelim bunu ona karşı nasıl kullanabilirsiniz?

kullanmak derken yanlış anlaşılmasın biz kızlar bunun kendi lehimize olmasını çok isteriz peki bunun için ne yapabiliriz herkes fkrini söylesin bakalım kim isteklerini nasıl kabul ettiriyor teşekkürler

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• zayıf yön bulmaya ne gerek var,

eşim ister ben yaparım

hatta o istemeden ben yaparım

santaja tehdite gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evli ama evlenememiş insanlara çok üzülüyorum. Yazık size. Sanki rakipsiniz. Bi çeşit savaş mı bu ?

0|1
    0|0
  • Güzel bir cevap vereyim

Siz kızların hiç mi zayıf yönü yok ? var dediniz dimiii :))

Peki Eşiniz Bunu Biliyor ve Bunu Size Karşı kullanmıyorsa :))))

Ateşle Oynama Derdi Annem :)))))

0|0
    0|0
  • kızlar yeterki bulmak istesin hiç bir şey bulamasalarda olma ihtimalini daha akıldayken bile bulurlar

0|0
    0|0
  • eğer zayıf yönümün kullanıldıgını farkedersem hırçınlaşırım. sakın yapma bunu.

eşim istedikten sonra herşeyi yaparım zaten. bu tarz düşüncelere gerek yok. zarar verir.

0|0
    0|0
  • zayıf yönü buldular mı hunharcaa saldırıyorlar bu da bir kıza yapma etme demekten dilimizde tüy bitmesine denk gelen olaydır.

0|0
    0|0
    • en sonunda pes edermisiniz

• En son kızın tokadı yemesiyle olay bitiyor :D

• asla pes etmem ama bazen gerçekten sinirlenirim patlatırım tokatı ama dayak yiyince de gülen ve zevk alan kızlar var onlara susarım ve uzaklasırım ama bu bir pes etmek değildir tabi.

Kızlar Ne Diyor 3

• kullanırım evet :)

0|0
    0|0
    • nasıl peki mesela sevgiye sevilmeye aç biri karsındaki naparsın nasıl davraanırsın:)

• başka türlü istediğimiz giibi olmuyorsunuz napalım aa

• sanki siz kullanmıyorsunuz erkekler :)

• kedi mi bu erkekgiller ? yumak verin ellerine bari dolanıp dursunlar.

yahu saçmalama.ne zayıf yönü ne kullanması.insan sevdiğine kıyabilir mi? neyin kafasını yaşıyorsunuz .

0|0
    0|0
  • Boşwer oda sende bulur ve kullanır ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...