Galatasaray tehdit altında bulunduğu tüm maçları kazanıyor juventus maçı da bunlardan biri olur mu?

galatasaray kazanması gerektiği tüm maçları kazanıyor yarın juventus maçında da benzer durum olur galatasarayım mutlaka kazanması gereken maçları kazanır siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|22

En İyi Kız Görüşü

• F.Bahçe, Galatasaray'ın Avrupa'da devam etmesi için dua etmeli. Eğerki Galatasaray, Avrupa'dan elenipte sadece lige odaklanırsa, 9 puanlık farkı kapayıp şampiyon olur, kimse de engel olamaz."

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 22

• Juventus iyi bir takım ama Real Madrid seviyesinde bir takımda değil,İtalyada oynanan maçta galibiyeti kıl payı kaçırmıştık ama bu maçı İtalyanların Cehennem diye hitap ettikleri Türk Telekom Arenada oynayacağımızıda düşünürsek ben kazanacağımızı düşünüyorum

3|0
    0|0
  • juventus maçı sonrası

Ahmet çakar: muslera diye bir kalecin var italyada oynamış. şaibeli diyorum tırnak içinde acayip goller yiyor sen uyuyorsun biiir. eboue yine kendini yerlere atıyor adamı uyarmıyorsun 2. gol geliyor bu ikiii. Gökhan zan taç atarken sakatlanıyor demekki adam mental sakat bu üüüç. sabrinin geri pasını muslera doksandan çıkartmasa olacakları düşünemiyorum dööört.

Toroğlu: burak hadi atsana kendini yerlere! cart sarı kartı çıkartıyor di mi hakem. kimse bana hikaye anlatmasın! Galatasaray kendini bitirmiştir.

sinan engin: lucescu galatasaraya hayırlı olsun?!?

rok: elimde belgeler var! juventus-cemaat ilişkisi var belgeli. o yüzden Galatasaray yenildi. hepsi chpnin suçu!

şaka bir yana galatasaraya başarılar.

0|0
    0|0
  • tehdit altındaki tüm maçları kazandığı konusunda hem fikir olamadım maalesef

0|0
    0|0
  • Haklıısın dediklerinde.Kazanır bence.

0|0
    0|0
  • çok haklı ve isabetli bir tesbit.. Ben Galatasaray 3 - 1 kazanır diyorum..

0|0
    0|0
  • maalesef gs 1 juve 3

0|0
    0|0
  • bu maç çok ama çok zor geçecek tıpkı geçenyılki schalke maçı gibi. hatırlarsanız öldük öldük dirilmiştik ki umut son dk kontra atakta çakıp galibiyeti getirmişti.juventus maçıda böyle geçeçek ama tek artı yanı evimizde oynuyor olmamız inşallah şansımız yaver gider ve bu işinde üstesinden gelebiliriz.galatasaray ne yapacağı belli olmaz

0|0
    0|0
  • Tehdit altında ise polisi arasın bence kendi başına iş yapmasın

0|1
    0|1
  • Juve defansı çok ağır. Galatasaray ciddi hatalar yapmazsa kazanır.

0|0
    0|0
  • GS şansının olduğunu düşünmğyorum .. Kim Ne Derse Desin Juventus Köklü Bir Takım Böyle Maçlara Alışkın 4-1 Alır Diye Düşünüyorum

0|0
    0|0
  • real kopenagha paf takımla çıkarda surpriz bir sonuc ortaya cıkarsa gorusunuz

0|0
    0|1
  • Bir tek Fener maçlarının kazanamıyor :)

0|0
    0|0
  • Ben öyle düşünmüyorum. Galatasaray kazanması gereken en kolay maçlarda gereksiz puan kaybediyor sadece. İnşallah kazanırız belli olmaz ama gönlüm Galatasarayla<3

0|0
    0|0
  • Real kopenhag ı yensin de avrupa ligine gidin siz.Fazlasını düşünmeyin :)

0|0
    0|0
  • Olmasi lazim juventus cimbom u iyi.tanir :))

0|0
    0|0
  • Real galataya i*nelik olsun diye maçı vermiş Juventus zaten sizi yener elveda avrupa :)))

Not:Takım tutmam

0|0
    1|2
  • Bence alır çünkü Avrupa'da genelde kazanması gereken maçları kazanıyor

0|0
    0|0
  • bence bu maç çok zor gs 0 juventus 2

0|0
    0|0
  • Juventusu yenip üst tura çıkacağız

0|0
    0|0
  • juve alcak hertürlü uefaya gidin orda trabzonla final oynayıp gelin işte neyinize yetmiyo :D

0|0
    0|1
  • cincon kümeye düşer

0|0
    0|1
  • tehdit ediyolarsa savcılığa başvursunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...