Özellikle beyler yardımınıza ihtiyacım var ...

arkadaşlar daha önce buna benzer bir soru daha sorulmuş ama ben tekrar sormak istiyorum şimdi normalde hep konustugunuz biri var ama duygusal hıcbısey yok konusmalarda ama bıgun yanınızda alkol alıyo ama baya fazla ayakta durmaya hali yok o derece bağıra bağıra gözünüzün içine baka baka şarkı söyluyo bunu sana söylüyorum diyo sonra yanınıza geliyo elinizi tutuyo canımsın diyo hep gözünüzün içine bakıyo tabi sabah uyandıgında hıcbısey hatırlamıyo eskı arkadasca konusmalar geri dönüyo sizce bu kişinin gerçek hisleri neler? bu yaptığı ayıkken sen güzelsin sarhoşken herkez sözünemi giriyo yoksa sarhoşken bütün gerçekler ağızdan dökülüremi giriyo ? özellıkle erkekler ve alkol tüketenler cevap verebilr mi şimdiden teşekkürler...

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Sarhoşun mektubu okunmaz... (içince seni kim olarak görüyo, dili söylüyo ama aklı nerde belli değil)

2. Alkol kişisine göre farklı etki yapar, ben mesela konuşmam ya ağlarım ya bakarım uzaklara (ark. öyle diyo :)) İçince cesarete geliyo olabilir...

3. Alkolle hislerini açabiliyosa, yarın o alkolle sana eski aşklarından, eski hislerinden bahsedebileceğini düşün...

Özet: Sana ne lazımsa onu al, akolle kendiden geçen biri mi yoksa, Alkollü de olsa seni taşıyabilen birimi, yani karar ver sen mi onu taşıyacaksın bu hayatta, o mu seni taşıyacak...

0|0
    0|0
    • anladım haklısınız ama elimde değil net bişey olsa dicemki tamam bak işine ama net bişeyde söylemiyo

• bu verdiği cevapta resmen öyle bişey olamaz demiş yani aramızda bişey olamaz demiş

Erkekler Ne Diyor 9

• Alkol tüketmiyorum çünkü; Peygamber efendimizin de dediği gibi; "İçki tüm kötülüklerin anasıdır." Asla bilemezssin birincisi;Kendini kaybedecek kadar iradesiz bir insana asla güvenme. İkincisi;Alkol aldığı için tamamen saçmalamış olabilir. Yani gayet doğal böyle şeyler demesi bir sarhoşun.

1|0
    0|0
  • Diğer arkadaşa hak veriyorum, içkili bir insan içini döker ve bunun yanında içki içsede içmesede bilinç altına yerleştirmiş olacak ki böyle davranmış olabilir, gerçekten birşey hissediyorsa umursamaz davranamaz ama şayet diğer bir pencereden de bakınca, sadece vakit geçirmek için alkolü etkisi altına alarak öylede davranmış olabilir. :)

1|0
    0|0
    • mesela içkili değilken konusuyoruz içkiliyken arıyo ona takmış şöyle böyle sevglim olsa okadar çok söylenmez kıskanıyo ama ayılınca hıçbişey yok anlamadım gıttı :)

• Beni eklermisiniz bi? Tercüman olayım olaya, biraz farklı bakış açılarıyla konusursak olayı cözebiliriz.

• ekledim

• Genel olarak içkili insan içindekileri döker

1|0
    0|0
    • peki gercekten bişeyler hissediyosa içki içmeden bukadar umursamaz davranabilr mi?

• o verdgıı cevaptan sonra butun umutlar gitti yanlız...

• sen dediğimi yap. böyle böyle yapıysun beni bu hale getiriyosun amacın ne senin de

• ya utanıyor duygularını ayıkken sana hiç söyleyemiyor.

ya da içince direk saçmalayanlardan.

0|0
    0|0
  • Öehh leş leş. "Öpüjemmm" de diyor mu? :)) Amma sarhoş kahrı çekmişsin be. Ayıkken sor bu olayları en doğrusu bu. Bir ilişki başlarsa da sonra gelip burda ağlama, alkolik adam çok fena dengesiz olur, başına bela içine dert olur, herşey olabilir.

0|0
    0|0
    • o ilşki başlamadan içime dert oldu zaten malesef :) aşkın gözü çıksın :) şöyle bir düşüncemde var tamam sadece içince takıyo kafayı bana ama neden baskası degılde bana ?

• Sor sen de ucunda ölüm yok ya.

• Belli olmaz ya alkollüyken seni tanımamış bile olabilir. Bakmıştır vaay kıza bak bunun gideri var her türlü diye :D Ama tersi de olabilir tabi belki senin dediğin gibidir :)

0|0
    0|0
    • işte sorun o ya her içtiğinde aynı seyleri yaşıyoruz bende bısey dıyemıyorum ne dıcem sen benım elımı tuttun sunu yaptın bunu yaptın mı sasırdım kaldım caresızlık bu olsa gerek :)

• Durum söylediğiniz gibiyse çokta şaşırmadıysa demekki sarhoş değil bence. Ama yine de kesin bilemeyiz tabi.

• çok şaşırmadı değil hiç şaşırmadı gayet normal karsıladı

• Alkol anlamsız bir cesaret veriyor gaz verme durumu , ben de yapmıştım.

0|0
    0|0
    • ne yapmıştın ?

• Çok karasızdım hoşlanıyordum ,fakat bir taraftan da böyle iyi hiç uğraşamamlar aklımdan daha çok geçiyordu. sonrası ortak arkadaşlarımızın bir davetin de , biraz fazla kaçırmışım söylemişim senden acayip hoşlanıyorum her şeyin etkiliyor falan demişim 1-2 arkadaşım da şahit olmuş ertesi gün "aşkım nasılsın ?" mesajın da çaktım mevzuyu O,o

• bu okakar açık degıl işte ertesı gunde hatırlamıyo zaten böle böle oldu dedım ertesı gun sonra yanlıs anlaşılmısım dıyo kabul etmıyo

• Sarhoşlar Aslan Yalan Söylemez.

0|0
    0|0
  • sen boşver onu başkasına bak ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...