Basen ve göbek eritmek için tavsiyeleriniz?

arkadaşlar göbek basen ertimek için neyapmak gerekiyor :)? evde yapabilceğim öneriler..

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• dışarı çıkıp hergün koşu yapabiliyorsanız yapın fakat öyle bir imkan yoksa illa evde diyorsanız; -kadın şınavı(dizler yere yapışır bir halde) -ayakları kır sırt üstü yere yat mekik çek -nizami olarak eyilip kalk. Bunları hergün sabah ve akşam her birini 5 defa yap. 1 haftada bir sayıyı 3 artır haftalar geçtikçe artırabilirsen artır 1-2 ay sonra gayet sağlıklı (halk arasında "çıtır") bir vücuda ulaşırsınız...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eliptik bisiklet..en etkili çözüm evde kilo vermeye..

0|0
    0|0
  • Bak sana vereceğim bu spor çok ağır

eğer yaparsan DAŞ gibi bir hatun olursun...

link

link

bu videolardaki hareketleri yap 30 dk içinde 2 bardak ter dökersin çok zor ama mecbursun

0|0
    0|0
    • Ben bunları günlük yapan biriyim

• bunları yap ayrıca ciciklerinde sıkışır

ama çalışşırken hareketli müzik aç

• tövbee tövbee

• Pilates yapabilirsin çok iyi sıkılaştırıyor 2 3 tane malzeme alman yeterli olucaktır...

0|0
    0|0
  • basen ve göbeği en iyi spor ve dengeli beslenme giderir

0|0
    0|0
  • az yemek ye mesela.. Siz kızlar yokmusunuz ahh.. sabah kahvaltı ayselle öğlen merveyle yok 5 saati çayı yok altın günü yok gözaydın yok bilmem ne işiniz gücünüz yemek. sonrada yok buuram şişko yok şuramı nasıl eritirim..

B O Ğ A Z I N I K A P A T Ö N C E !

0|0
    0|0
    • :D zayıfım zaten sadece göbüş ve basen olmaya başladı yaza kadar vermem lazım

Kızlar Ne Diyor 4

• Zor fakat bir o kadarda etkili olduğunu düşünüyorum,bir gün yaptım ertesi günü her yerimde ağrı oluştu aslında bu iyiye işaret demek ki motebolizma çalışmış ama ertesi günü yapamadım ağrılardan :)) link

1|0
    0|0
    • direk yapmak iyi değil sanırım ilk önce ısınma hareketleri yapacaksın

• Neden zaten birine ihtiyaç yok ki spor yapıp geliyorsun

• bilmem tek gidemiyorum nedense bir arkdaşla daha eğlenceli olur gibi

• uzman tv den video lu bulabilrsin ^,^

1|0
    0|0
  • Diyet+cardio

0|0
    0|0
  • goggle da bununla ilgili egzersizler var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...