Sorun ne sizce ne yapmalıyım?

Benim bir sevgilim var 3 yılı geçkin süredir beraberiz. Birbirimizi çok seviyoruz bundan hiç şüphem yok ama birlikte bişeyler yapaılm diyorum evde takılmayı tercih ediyor. Evde kalıp yanlış şeyler yapmak istese anlıycam niyeti bozuk diycem ama oda yok dışarı çıkamıyoruz bir kafeye oturup bişeyler içemiyoruz ben evde zaman geçirmekten keyif alıyorum diyo çok üzülüyorum :(

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Allahsız içim çürüdü evde otur otur de.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk defa cevaplar ve yorumları da okuyarak bir soruya cevap yazıyorum desem abartmamış olurum.

Sizin ilişki çok garip Aşk filan değil bence daha çok Kardeşlik veya Harbi dostluk.

- Sevdiğini neye bağlıyorsun ki?

- Zaten sosyal olarak hiç bir şey yaşamıyorsunuz.?

- sENİ ARZULADIĞINI SEVİŞMEK İSTEDİĞİNİ GÖRÜP ETMEDEN SEVDİĞİNİ DE NEREDEN ÇIKARDIN ? Karşı cinse his edilen sevgi duygusuyla birlikte arzu ve istek de doğal olarak 3-4 ay içinde dayanılmaz şekilde oluşur. Siz de 3 yıldır kardeş kardeş aynı çatı altında.

Evet nikahsız cinsellik dinimizde Zinadır. Aynı zamanda Aşk varsa- sevgi varsa ( ki bundan karşı cinse sevgiyi bahsediyorum) Arzu ve şehvet olmalı. Arzu yoksa Aşk yoktur. Tutup şimdi " Sabırlıyız, dayanıyoruz, dini bütünüz ..." ayaklarına yatma, geç bunları.

Kızım yukarda yaradanın huzurunda, gözleminde yaşıyoruz. Siz 3 yıldır berabersiniz, üstelik sürekli birlikte evde olmaktan şikayetçisin, ve bişi yaşamadık diyorsun... ya bu dediğin Ayet olsa kimse inanmaz...!

YA DA SİZİNKİSİ AŞK FİLAN DEĞİL, SADECE SAMİMİ ARKADAŞLIK, KARDEŞLİK...

Eğer dediklerin gerçekten doğru ise. Bir hiç ummadığın bir anda, hiç sebepsiz " BİTTİ " deyip bişiaçıklamadan gidecek ve 1 ay içinde de biriyle evlenecek. Bilesin ve hazırlıklı olasın diye söylüyorum.

0|0
    0|0
  • şarap yıllandıkça değerlenir ; ) bu yorum diğerlerinden oldukça farklıdır ...

* otur

* düşün

* karar ver

yaşa ...

0|0
    0|0
  • ya ona uyacaksın ya da kendine uyduracaksın..

0|0
    0|0
  • bendede bu sorun var biriyle bir yerlere gidemiyorumm:)

0|0
    0|0
  • evden zaman geçirip de n(apıyor acaba? detay versene. bulaşığı çamaşırı ütüyü o mu yapıyor?

0|0
    0|0
    • yok bilgisayarda zaman geçirelm diyo film izleyelm falan diyo birlikte yemek yapıoruz falan ama asosyal oldk çıktık

• bilmiyorum yarın alıp karsıma konusucam konusmadan önce burdan fikr almak istedm

• en azından oturup konuşacak bir kadın bulmuş...

Kızlar Ne Diyor 2

• parası yok belki, belki nette takılıyor düşün düşün içimize ufunet basacak yakında hem evde duran adamı bulmuşsun bundurma ya ana kuzusu olmadığı sürece evde olsun sende mesaj yaz görüntülü konuş geliştir yani dışarda bişey yok. tabi başka kız yoksa bütün bunlar hoş ama kısa bir yazından anlayacağım bu.

en yakın arkadaşımı kız arkadaşıda senin yazdığın nedenden terk etti ama bilmedi çocuğun eğlenemeyecek kadar sıkıntıları olduğuydu ve kız hiç konuşmaya çalışmadı. belki arkadaşımdada hata var anlatmayarak ama beni düşünmeyenle bişey paylaşmaya vakit ayırmam. o da anlatmayarak doğru yaptı bence. sormadan söylemek saçma mantıklı düşün sonuca ulaşacağından eminim.

0|0
    0|0
    • baska bir kız olmadğndan eminim. bide biz bu sene yaşadğmz şehrden farklı bir şehre geldik üni için aynı şehrdeyz sanırım alışamadı baska bişi gelmyo aklıma

• Tesekkürler yardımcı oldğn içn :)

• 3 yılı geçmiş bir illişkiniz var çocuk evde oturmayı seviyor ve aranızda hiçbişey geçmedi öyle mi

0|0
    2|1
    • Evde bulunmak illa zina yapmak değil, senin gibi pis zihniyetliler yüzünden gizli sordum.

• ne oldu sözcüklerin yetmedi mi? gizli ... seni

• Açmışsın fake hesabı saydır tabi işin zor :D Uğraşamıcam sen yaz müsait olunca okurm :D

Yükleniyor...