Bu TFF işsiz mi yoksa canları mı sıkılıyor?

Drogba ve Eboue Nelson Mandela t-shirti giydikleri için pfdk'ya sevk edildi .Aynı şekilde Atatürk ile ilgili; Fethiyesporlu oyuncuların t-shirtlerle oluşturduğu kareden sonra o takım da pfdk'ya sevk edildi,ancak Emre Belezoğlu'nun yaptığı rabia işaretini siyasi olarak algılamadılar..

Ben kıyaslama yapmıyorum isteyen istediğine gönül verebilir ama bu tff ne yapmaya çalışıyor kendileri de farkında değil bence

Sizce tff işsiz mi yoksa Tüpçünün gazdan kafası mı güzel?

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Tayyip tişörtüyle çıkmadıkları için hep bunlar.

Adamın ilgiye ihtiyacı var.

Muayyen günler geçiriyor.

3|4
    2|1
    • Ondan sonra niye bizi tercih etmiyorlar,niye gelişemiyoruz dalgasındalar ama

• Mantık aramayacaksın.

İşlerine ne geliyorsa onu yapıyorlar.

• Başka ülkeler bile onu spor dünyasının en kötü adamı seçiyorsa vardır bir bildikleri,Fenerasyon diye boşuna demiyoruz,Mandela'ya saygı gösterdik ama ülkemize olacak saygıyı kaybettik bence Türkiye böyle şeyleri her zaman desteklemeli

0|1
    0|0
  • iktidarın

daha dogrusu padışahımızın korkusundan ne yapacagını herkes şaşırmış

durumda! yazık.. özellkle şu rasim ozan kütahyalı kendini bilemzın biri

0|2
    0|1
  • Taraflı davranıyor daha ne olacak

0|1
    0|0
  • Tüpçü'nün kafası güzel... Diyeceklerim bu kadar...

0|1
    0|0
  • bu kadarı da çok fazla onlar yabancı futbolcu

0|1
    0|0
  • tüpçü kim bizim sacit abi vardı tüpçülük yapardı

1|1
    0|1
  • İyice bok ettiler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• "Yüce Atatürk"e ceza verdikten sonra tepkiler en azından azalsın diye "bakın, sadece Atatürk ile ilgili olanlar değil" dedirtmek içi Eboue ile Drogba'ya da ceza verdiler...

Tam işgüzarlar yav...

4|1
    0|1
  • emre başbakanı seviyor bilmiyor musun...agaya beleş

3|1
    0|1
  • Fenerasyonunun Emre Beleözoğluna ceza vermesi beklenemez zaten ırkçılığa ceza yok ama Atatürk tişörtlerine ceza var

Yüce Atatürk tişörtleriyle sahaya çıkan takıma ceza değil ödül verilmelidir

0|2
    0|0
  • tff kurallar gereği doğruyu yaptı yarın bir başkası başka bir isim yazabilir bu da kötü sonuçlar doğurabilir.ama emre yi kayırmışlar,zaten emre de tüpçü de aynı gemide adam yıllardır kayırılıyor

0|1
    0|1
  • bokunu çıkarmadık ne var diye düşünürken onlar spora el atalım demişler..herşeyin tadı kaçıyor.

3|1
    0|1
    • Bari mantıklı hareket etseler

• hangi konuda mantıklı davrandıklarını gördün.. ?

• ironili olanları baya komik ama hatta göze batıyor

• Mandela cezasıyla dünyanın dilindeyiz yine.. Bu "gurur", bu ülkede sporu yönetemeyen herkesin.. Aman istifa etmeyin! link

1|1
    0|0
  • Ülkede ülkeyi yöneten şahısların uzantılarının her yerde olduğunu ve düşmanlıklarını belli oluyor. ve hala görmeyenler var. Ülkede bir sorun var ,Ülkeyi kuranlara düşmanlıklar var. Düşmanımız dağlarda veya sınırların arkasında değil mecliste olduğu apaçıktır. dağdakilerin ve sınır dışındakilerin uzantıları bunlar. İntikam alınıyor. Yasalar çiğneniyor. ve sorun siyasetin spora girmesi.

1|1
    0|1
  • Tüpü fazla kaçırmış bence :D

0|1
    0|0
  • İzinsiz pankartla çıkılması veya üzeri yazılı forma veya forma altına yazılı tişört giyilmesi yasakmış kime ne zararı varsa o yazanların. Gerçi böyle bir kural varsa futbolcularında çıkmaması lazım bu şekilde veya yönetimin izin vermemesi lazım.

0|1
    0|0
  • emre olayı kıvırabilirdi mesela kaleci 4 kişilik baraj isterken aynı işareti yapar. emre de ' ben tribünlere 4 işareti yapıyodum maçta 4 gol atmayı planladım' filan diyebilir. yalan makinesi sokamazsın ya adamı :)

0|1
    0|0
  • yüce tayyip diye tshirtle çıksalardı fethiyespor 2 sene sonra süper ligde olurdu.

1|1
    0|1
  • badem bıyıklarına sokacaksın bazılarının

1|3
    0|1
  • tff, artık kısaltmasını büüyk harfle yazmaya bile gerek yok, demirören bjk yi batırdı yetmedi Türk futboluna el attı, yoksa bu adam amerika ajanı mı :Pp

0|1
    0|1
  • Tayyip'i dinliyorlar. Boşbakan ne derse onu yapıyorlar anlatabildim mi?

0|1
    0|0
  • işsizlikle ne alakası var herşeyin bir sebebi var ve bunun cevabını tahmin edebilmek çok da zor olmasa gerek

0|1
    0|1
  • ben tayyibin şizofreni oldugunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Başında tüpçü olan bir kurumdan mantıklı iş yapması beklenmez

1|1
    0|1
  • Tüpçüye çaklak atacağım yakında patlasın

0|1
    0|0
  • abi adamlar karar çıkarmak ceza vermek istiyor :D

kafalarına göre bahane üretiyorlar

0|1
    0|1